Roubování třešní a višní za kůru?

vysloužil
Príspevky: 4661
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 08:30

Roubování třešní a višní za kůru?

28 Jan 2023, 17:57

Mimmo napísal:
28 Dec 2022, 19:29
Návštěvník napísal:
27 Dec 2022, 22:37
V jakou dobu jste rouboval třešeň za kůru?
Obecně platí, že se za kůru roubuje v době kvetení stromů stejného druhu v daném místě. Někdy malinko později. Zkouška na větvičce je docela dobrý nápad. Roubovanec na snímku vypadá ukázkově. Snad z něj vyroste ukázkový strom.
Souhlasím s první větou. Roubuje se v květu nebo později. Mně nejlíp vychází tak 2 týdny po odkvětu.
Zkouška na větvičce je docela dobrý nápad. S tím už úplně nesouhlasím. Funguje to spolehlivě u jádrovin. Pokud jde kůra odchlípnout, můžeme roubovat, roub se téměř jistě ujme. Ale u peckovin je lepší počkat, neroubovat hned jak se objeví míza. Myslím, že důležitá pro srůst a rašení roubu je okolní teplota. Počkáme-li ty 2 týdny po odkvětu, roubujeme v době teplejšího počasí, silnějšího toku mízy a rychlejšího srůstu.
Je možné, že tato má odkoukaná pravidla nemusejí platit v teplejších polohách.
M.H
Príspevky: 1719
Dátum registrácie: 19 Jan 2021, 13:56
Bydlisko: 250mnm/severovýchod

Roubování třešní a višní za kůru?

28 Jan 2023, 20:25

Kdyby byla naroubována třešeň nyní kopulací - teploty kolem 0°C a začíná mrazivější období, v případě celodenních silných mrazů, příjme se roub? na Youtube odpovída Prof. Hričovský na takový dotaz: ,, Nikdy jsem takový dotaz nedostal jaký mráz po naroubovaní by měly nebo neměly být". :)
Mimmo
Príspevky: 3081
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 06:26
Bydlisko: VYSOČINA 500m a JM 250m.

Roubování třešní a višní za kůru?

28 Jan 2023, 21:03

Nevydrželo by to aspoň tak dva týdny? :( Lepší počasí bylo i o Vánocích. Asi by to chytlo. Kdyby to muselo být, vzal bych roub s 5-6 očky, narouboval nízko, zabalil do fólie a za mrazu překlopil průsvitným kbelíkem zatíženým kamenem. Po zimním roubování peckovin je dobré, když asi 2 týdny moc nemrzne.
vysloužil
Príspevky: 4661
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 08:30

Roubování třešní a višní za kůru?

28 Jan 2023, 22:04

Neměl jsem nikdy pocit, že by silné mrazy po předjarním štěpování nějak roubům škodily. Pokud to přežijí letorosty na stromech, proč by to neměl přežít roub?
Naopak. získal jsem zkušenost, že nejlíp uskladněný roub je naroubovaný roub. Zejména se to týká slabých roubů, které je problém udržet svěží i jen od prosince do března. Naštěpované vypadaly svěží, zatímco uskladněné ztrácely turgor a vadly. Samozřejmě, ujímavost tenounkých roubů peckovin je obecně špatná. Jedinou, byť malou šancí na úspěch je co nejdřív naroubovat.
M.H
Príspevky: 1719
Dátum registrácie: 19 Jan 2021, 13:56
Bydlisko: 250mnm/severovýchod

Roubování třešní a višní za kůru?

28 Jan 2023, 22:23

vysloužil napísal:
28 Jan 2023, 22:04
Neměl jsem nikdy pocit, že by silné mrazy po předjarním štěpování nějak roubům škodily. Pokud to přežijí letorosty na stromech, proč by to neměl přežít roub?
Roub ten mráz přežije, když se rouby skladují i venku v trávě to mě taky napadlo, ale ještě nesrostlé řezné plochy zda-li nejsou citlivější, že by po silnějších mrazech bylo potřeba sundat roub obnovit řezy a zpátky nasadit utáhnout - no snad ne. Z toho roubování začátkem ledna se mi - jak jsem v jiném vlákně psal - snad ujaly broskvoně a roub meruňky vypadá taky dobře, no ale nebyly od té doby roubování ty silné mrazy, naopak jak píše mimmo byla minimálně týden potom teplejší vlna. Další roubování i třešní chystám při prvním oteplení jestli to bude do 14 dní tak klidně ano, teď nejde ani moc stříhat stromy, ruky hned zmrzlé, na roubování vůbec
vysloužil
Príspevky: 4661
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 08:30

Roubování třešní a višní za kůru?

03 Feb 2023, 11:03

Únorové roubování peckovin není žádný diktát. Máme-li kvalitní, zavčas nařezané a nenarašené rouby, ujímají se na zakořeněných podnožích i v pozdějších termínech. Za důležité považuji, aby rouby byly oproti podnoži zpožděné ve vývoji. Dobře fungují rouby odebrané se stromku, který byl na podzim vysazen. Nejsou zaschlé ani narašené (raší vždy později než již rostoucí stromky).
Samozřejmě odběr roubů z čerstvě vysazeného stromku je zatížen rizikem, že byla spletená odrůda. Na druhé straně z renomovaných školek bude roub patrně bezvirozní.
Někteří pěstitelé úspěšně roubují i peckoviny "ze stromu na strom", mně se ale líp ujímají rouby nařezané aspoň měsíc před štěpováním.
larix
Príspevky: 1073
Dátum registrácie: 09 Máj 2021, 00:23

Roubování třešní a višní za kůru?

03 Feb 2023, 11:43

Možno je to iba náhoda, zas tak veľa som toho nenavrúbľoval ale s marcovým vrúbľovaním (anglická kopulácia) kôstkovín (slivka, čerešňa) "zo stromu na strom" mám dobré skúsenosti. Ujateľnosť prakticky 100%. Asi je dôležité, aby boli vrúbeľ aj podpník z rovnakých klimatických podmienok (prípadne vrúbeľ z horších, nie naopak) a treba trafiť správny moment - aby už bol podpník "zobudený" ale vrúbeľ ešte s nenaliatými púčikmi. Takto sa mi podarilo navrúbľovať aj veľmi tenké vrúble, ktoré by dlhšie skladovanie pravdepodobne nevydržali. Možno to nie je najvhodnejší postup ale určite sa toho netreba báť.
Malá Fatra: SZ/430 m n.m./5°C/1000 mm/hlinito-ílovitá kambizem na kremenci, pH 6,5
Tom

IP:  147.60

Roubování třešní a višní za kůru?

27 Apr 2023, 16:47

Loni (3.9.22) jsem poprvé zkoušel roubování a očkování třešně. Odrůda Burlat na odhadem 6ti letý semenáč. Ujaly se 2 z 3 roubů a 2 z 3 oček. Rána se asi jen tak nezahojí, ale jinak jsem překvapený, jak se to povedlo. Do té doby jsem úspěšně rouboval jen jabloně.
Aley
Príspevky: 45
Dátum registrácie: 17 Apr 2023, 23:13

Roubování třešní a višní za kůru?

02 Máj 2023, 21:12

Rouby se většinou skladují v chladnu, aby byly opožděné oproti podnoži... napadá mě ještě zkusit i opačný postup: Podnož v květináči dát předčasně do tepla a nechat ji tak probudit k rašení dřív. Asi by mohla líp i přijmout rouby.
Používateľov profilový obrázok
Petr z H.
Príspevky: 1013
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 06:53
Bydlisko: Brněnsko, 400 a 435 m.n.m.

Roubování třešní a višní za kůru?

03 Máj 2023, 08:07

M.H napísal:
28 Jan 2023, 20:25
Kdyby byla naroubována třešeň nyní kopulací - teploty kolem 0°C a začíná mrazivější období, v případě celodenních silných mrazů, příjme se roub?
Roubuji vše - jádroviny, broskve, meruňky, třešně i slivoně většinou někdy kolem přelomu února a března, kdy stále trvají noční mrazy, ale nikdy jsem nezaznamenal, že by mráz měl nějaký vliv na ujímavost roubů.
Brněnsko, 400 a 435 m.n.m.
Napísať odpoveď