SLIVOVICA (teória výroby)

kvas
Príspevky: 590
Dátum registrácie: 08 Mar 2020, 21:19

SLIVOVICA (teória výroby)

27 Okt 2023, 09:38

Ziadny problem nebol. Ako som uz uviedol, kostky som nerozbijal. Nepisem, ze tam nie je ziadna mandlova aroma. Pisem, ze daleko viac je tam citit aromu sliviek (v porovnani s tou predchadzajucou) - mne to tak vyhovuje viac. Dokonca manzelka, ktora je prakticky abstinent, povedala pri ochutnani, ze ta slivovica ma chut, ako keby jedla susene slivky. Duranzie zbieram co najneskor a naozaj su vtedy velmi sladke, doslova ako med, v porovnani s inymi odrodami je to "nebe a dudy". Zial, tento rok ani jedna, aspon mam menej roboty :)
vysloužil
Príspevky: 4722
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 08:30

SLIVOVICA (teória výroby)

29 Okt 2023, 10:34

kvas napísal:
27 Okt 2023, 09:38
Ziadny problem nebol. Ako som uz uviedol, kostky som nerozbijal. Nepisem, ze tam nie je ziadna mandlova aroma. Pisem, ze daleko viac je tam citit aromu sliviek (v porovnani s tou predchadzajucou) - mne to tak vyhovuje viac. Dokonca manzelka, ktora je prakticky abstinent, povedala pri ochutnani, ze ta slivovica ma chut, ako keby jedla susene slivky. Duranzie zbieram co najneskor a naozaj su vtedy velmi sladke, doslova ako med, v porovnani s inymi odrodami je to "nebe a dudy". Zial, tento rok ani jedna, aspon mam menej roboty :)
Duranciové pecky často prasknou teplem během destilace. Ale podle mě je ta mandlová příchuť v duranciovém destilátu žádoucí. Sice jsem nepil pálenku z přecezeného kvasu, ale nemyslím si, že by byl lepší.
Vyhlídka

IP:  81.144

SLIVOVICA (teória výroby)

04 Feb 2024, 18:47

Ohledně toho vycucnutí vody hadičkou zpět do kvasu. Snad ta voda nebyla chycená...? Mají to na svědomí změny teploty kvasu a okolí. Je to jako při zavařování sklenic s okurkama, když vám přichytává víčko a tvoří podtlak.Může se vám to stát i ve sklepě, kde venkovní teplota tolik nekolísá. Měl jsem plastový sud uzavřen sponou a tak se vcucnul, že jsem měl obavu aby nepraskl.
Já loni neměl pálit z čeho, tak doufám, že se ostatním pěstitelům zadařilo.
Ale zase nesmutním, moje slivovice zabodovala u konzumentů v okresním městě a byl dokonce vyžádám přídavek. Stejnou jsem poslal do jednoho vzdálenějšího mnohem většího města krajského, tak jsem zvědavý.
Zdravím!
charles91
Príspevky: 584
Dátum registrácie: 29 Mar 2021, 22:27

SLIVOVICA (teória výroby)

07 Apr 2024, 21:38

Kamarát mi doniesol domácu slivovicu 0,5 l , ktorú dostal od nejakého pána za pomoc. Ja jednak alkohol nepijem, a jednak neviem čo je zač, takže darovať ju nechcem.
Napadlo mi, že ju vyliať do kvasu pred pálením.Kvasenie bude ukončené, množstvo alkoholu to mierne zvýši, mala by sa zvýšiť aj výťažnosť. Slivovicu by to pokaziť nemalo, pri 150 l to bude vplyv asi minimálny.
Co si o tom myslíte?
vysloužil
Príspevky: 4722
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 08:30

SLIVOVICA (teória výroby)

07 Apr 2024, 22:57

charles91 napísal:
07 Apr 2024, 21:38
Kamarát mi doniesol domácu slivovicu 0,5 l , ktorú dostal od nejakého pána za pomoc. Ja jednak alkohol nepijem, a jednak neviem čo je zač, takže darovať ju nechcem.
Napadlo mi, že ju vyliať do kvasu pred pálením.Kvasenie bude ukončené, množstvo alkoholu to mierne zvýši, mala by sa zvýšiť aj výťažnosť. Slivovicu by to pokaziť nemalo, pri 150 l to bude vplyv asi minimálny.
Co si o tom myslíte?
Akorát bude 2x placená daň. Jestli je ta darovaná slivovice dobrá, přilejte ji radši k té, co vypálíte. Beztak se jí budete zbavovat.
charles91
Príspevky: 584
Dátum registrácie: 29 Mar 2021, 22:27

SLIVOVICA (teória výroby)

07 Apr 2024, 23:37

vysloužil napísal:
07 Apr 2024, 22:57
charles91 napísal:
07 Apr 2024, 21:38
Kamarát mi doniesol domácu slivovicu 0,5 l , ktorú dostal od nejakého pána za pomoc. Ja jednak alkohol nepijem, a jednak neviem čo je zač, takže darovať ju nechcem.
Napadlo mi, že ju vyliať do kvasu pred pálením.Kvasenie bude ukončené, množstvo alkoholu to mierne zvýši, mala by sa zvýšiť aj výťažnosť. Slivovicu by to pokaziť nemalo, pri 150 l to bude vplyv asi minimálny.
Co si o tom myslíte?
Akorát bude 2x placená daň. Jestli je ta darovaná slivovice dobrá, přilejte ji radši k té, co vypálíte. Beztak se jí budete zbavovat.
Lenže moja obava je, či vobec ta darovaná slivovica palenicu videla. Preto uvažujem nad taký riešením.
Neregistrovaný

IP:  168.235

SLIVOVICA (teória výroby)

08 Apr 2024, 12:27

Během cvičení z analytické chemie donesl cvičící přenosného Ramana a změřil pár vzorků donesených domácích pálenek. Ani ty méně povedené se většinou nedostaly k maximální povolené koncentraci CH3OH.
Používateľov profilový obrázok
Rafael
Príspevky: 2200
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 19:37
Bydlisko: Valašské království, 400 m.n.m.
Kontaktovať používateľa:

SLIVOVICA (teória výroby)

08 Apr 2024, 12:55

Domácím kvašením a pálením i při absenci všech zásad nelze vyrobit žádný jedovatý destilát. Jen nechutný.
Otravy má na svědomí bez chuti a zápachu metanol přidávaný do nejrůznějších směsek.
Etyl + metyl + voda + nějaká příchuť + přip. nějaké barvivo.
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Používateľov profilový obrázok
Rafael
Príspevky: 2200
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 19:37
Bydlisko: Valašské království, 400 m.n.m.
Kontaktovať používateľa:

SLIVOVICA (teória výroby)

08 Apr 2024, 15:24

charles91 napísal:
07 Apr 2024, 23:37
Lenže moja obava je, či vobec ta darovaná slivovica palenicu videla. Preto uvažujem nad taký riešením.
*
*
Pokud pálenici neviděla a je to nějaká jedovatá směska, tak vězte, že destilaci se metanolu moc nezbavíte. Jen přidáním do kvasu snížite jeho koncentraci v konečném výrobku.
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Mimmo
Príspevky: 3126
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 06:26
Bydlisko: VYSOČINA 500m a JM 250m.

SLIVOVICA (teória výroby)

08 Apr 2024, 18:34

Nechci se vyjadřovat k nejasné směsce, ale čistý metanol má skoro o 14st. nižší bod varu. Nepomůže vyhození první flašky?
Napísať odpoveď