SLIVOVICA (teória výroby)

vysloužil
Príspevky: 4661
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 08:30

SLIVOVICA (teória výroby)

25 Sep 2022, 09:42

charles91 napísal:
24 Sep 2022, 23:55
EL Edgar napísal:
24 Sep 2022, 23:21
TRNKOVICA (destilát z trnky obyčajnej /obecnej)

Nechcem zakladať nové vlákno s názvom Trnkovica, koniec koncov je to technicky slivka :)

Láka ma urobiť kvas z Trniek.
Máte niekto skúsenosti s týmto materiálom?
Ochutnali ste už pravú Trnkovicu?
Je chuť hodná tej práce?
Rovnako ako slivky, akurát je podstatné nechať trnky zmrznúť - zjemní sa chuť, na pocit zosladnu.
Ochutnal jsem destilát z planých trnek od firmy R. Jelínek. Je to překvapivě dobré pití. Vyrábí se ale průtahově - macerací kuliček v lihu a následnou destilací. Podobně jako třeba borovička.
vysloužil
Príspevky: 4661
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 08:30

SLIVOVICA (teória výroby)

25 Sep 2022, 11:39

Pravý destilát z planých trnek si neumím představit. Musí to být hrozně pracné, nevím, jestli by se ta práce vyplatila. Ve výsledku lze očekávat výraznou příchuť jader - procento pecek oproti dužině je vysoké.
Přidání pecek durancií do planých trnek je nesmysl, i tak tam bude pecek hodně.
Přidání pecek do běžného švestkového kvasu může ovlivnit chuť. Duranciové pecky údajně v kotli pukají a chuť jádra se může uplatnit (ale jistě to nevím). Další otázkou je, jak ty pecky z durancií dostanete.
Používateľov profilový obrázok
Rafael
Príspevky: 2156
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 19:37
Bydlisko: Valašské království, 400 m.n.m.
Kontaktovať používateľa:

SLIVOVICA (teória výroby)

25 Sep 2022, 11:55

Neskromně můžu tvrdit, že mám s trnkami velmi bohaté zkušenosti.
viewtopic.php?f=31&t=137&hilit=Trnky
A tvrdím, že pokoušet se o výrobu pravé trnkovice není moc dobrý nápad. Ne, že by nebyla dobrá, ale sběr je mimořádně pracný. Neumím si představit sám, nebo ve dvou lidech nasbírat sud trnek.
Navíc je to ovoce málo šťavnaté. Víceméně je to jen "pecka obalená slupkou".
Zkuste raději průtahový destilát nebo víno k pálení. Taky trnkový likér je výborný.
http://deslik.blogspot.com/2010/04/trnky.html
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Mari
Príspevky: 122
Dátum registrácie: 19 Jan 2021, 08:22

SLIVOVICA (teória výroby)

12 Okt 2022, 10:55

Tento rok som prvýkrát vypálil s jakubiek .Rôznili sa názory že to nie je dobré. Prvýkrát som sa odhodlal a výsledok je nad očakávania. Lepšie raz skúsiť ako stokrát počuť. Odteraz ma už nič nepresvedčí. 20 rokov som nadbytok sypal do jarku.😭 Zo 100kg. vyšlo 8.l. kvalitnej neriedenej 58% pálenky. Žiadne škrabkanie v krku, kyslosť nič.
Prílohy
IMG_20220806_185056600_HDR.jpg
V čase zrenia
V čase zrenia
Mari
Príspevky: 122
Dátum registrácie: 19 Jan 2021, 08:22

SLIVOVICA (teória výroby)

22 Okt 2022, 19:00

Cukornatosť som nemeral, ale na 100L som pridal 2,5kg cukru.
kvas
Príspevky: 583
Dátum registrácie: 08 Mar 2020, 21:19

SLIVOVICA (teória výroby)

07 Dec 2022, 21:29

podla vlastnych skromnych skusenosti si myslim, ze ak do kvasu pridate kostky nerozbite, tak tam ta mandlova aroma nebude, resp. bude velmi slaba, prakticky necititelna. palil som ciste duranzie 2-krat a vzdy som do kvasu daval cele slivky aj s kostkami. rozdiel bol iba v tom, ze ten druhy krat som sa slivky snazil riadne vo vedre rozmackat hranonom, az tak, ze som dost kostiek rozbil. vysledna slivovica bola dobra, ale ta mandlova aroma uz podla mna prekryva slivkovu. teraz mam nachystany kvas, opat 100% duranzie, ale dal som si velky pozor, aby som ani jednu kostku nerozbil, co sa mi aj podarilo. zaciatkom februara budem palit, potom budem referovat ako to dopadlo.

a teraz k otazke: ak z celeho objemu slivky pripadne na kostku 20% a odhadom, ak som rozbil 10% kostiek, tak by to znamenalo, ze v 100L kvasu som mal rozbitych 2L kostiek, co je na moj vkus uz vela. podla mna, ak by ste do 100L kvasu dali 0,5L rozbitych kostiek, tak by to bola taka rozumna hranica - za predpokladu, ze su moje odhady spravne.
vysloužil
Príspevky: 4661
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 08:30

SLIVOVICA (teória výroby)

07 Dec 2022, 22:41

Já sám s duranciovým kvasem zkušenosti nemám.Ale říká se, že aroma duranciovice je výrazné taky proto, že při destilaci hodně jejich pecek praskne, což u jiných slivoní nebývá. Jestli je to pravda, nevím. Každopádně, kdybych ty durancie měl, tak bych žádné pecky nerozbíjel, nepřidával, ani neodebíral. Protože jsem pil řadu pálenek z durancií, kde pecky nikdo neřešil a ty pálenky byly skvělé.
Podle mě nelze říci, kolik pecek by se mělo přidat (nebo odebrat), aby byly v destilátu tak akorát cítit. Už proto, že každému chutná něco jiného.
kvas
Príspevky: 583
Dátum registrácie: 08 Mar 2020, 21:19

SLIVOVICA (teória výroby)

08 Dec 2022, 07:11

ak by som bol na vasom mieste, a naozaj by som mal velky zaujem o tu mandlovu aromu, tak by som si odlial bokom niekolko L hotovej slivovice, napr. do litrovych flias a pridal do kazdej presne mnozstvo jadier, napr. do prvej 5ks, do druhej 10ks, do tretej 15ks a pod a vzdy po tyzdni/dvoch by som odobral testovacie vzorky.

je tam priestor na "exaktne" experimentovanie a hlavne vacsina slivovice je usetrena od potencionalneho nezdaru.
Používateľov profilový obrázok
Rafael
Príspevky: 2156
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 19:37
Bydlisko: Valašské království, 400 m.n.m.
Kontaktovať používateľa:

SLIVOVICA (teória výroby)

08 Dec 2022, 11:41

Přiznám se, byť se za to stydím, že jsem si dlouhá léta myslel, že Durancie je krajové synonymum pro švestku. Podobně jako na Valašsku švestka - trnka.
Až na Deslikovi mě vyvedli z omylu.
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
vysloužil
Príspevky: 4661
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 08:30

SLIVOVICA (teória výroby)

08 Dec 2022, 23:09

Ďalší faktor, ktorý je v hre, je fakt, že drvivá väčšina páleníc kôstky vo svojich kotloch nechce a materiál lejú do kotla cez sito.

Nevím, jak je tomu u Vás, u nás na českomoravském pomezí jsem za poslední roky vyzkoušel palírny čtyři - Biskupice, Cetkovice, Jevíčko, Rozstání. Ani v jedné se kvas do kotle nelije přes síto, nýbrž se i s peckami nasává tlustou hadicí přímo z dovezených sudů.
Napísať odpoveď