SLIVOVICA (teória výroby)

Používateľov profilový obrázok
Rafael
Príspevky: 2156
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 19:37
Bydlisko: Valašské království, 400 m.n.m.
Kontaktovať používateľa:

SLIVOVICA (teória výroby)

27 Dec 2022, 10:59

Jak jsem vyráběl jablečný líh na likéry tak jsem ukončoval odběr jádra velmi brzy a pozadky jsem přidával do dalších šarží. Jednak abych získal silný líh, ale hlavně proto abych se co nejvíce zbavil jablečné příchuti.
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Používateľov profilový obrázok
Rafael
Príspevky: 2156
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 19:37
Bydlisko: Valašské království, 400 m.n.m.
Kontaktovať používateľa:

SLIVOVICA (teória výroby)

27 Dec 2022, 12:27

No, jak jsem psal. Potřeboval jsem silný líh a pokud možno s minimem jablečné chuti.
*
Nechci se přít v které části destilátu je té jablkoviny nejvíc. Jen jsem napsal jak jsem to dělal. S kolonou se mi patlat nechtělo, tak jsem to dělal takhle. A testoval to podle chuti a někdy i případně čistil uhlím.

Ještě dodám že díky vráceným frakcím jsem pracoval s cca 50% lutrem a výsledný destilát měl cca 70-80%.
Vstupní surovinou byl vodou a invertovaným cukerným sirupem zředěný mošt. Někdy jsem přidával i zbytky z jiných destilaci.
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Používateľov profilový obrázok
Rafael
Príspevky: 2156
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 19:37
Bydlisko: Valašské království, 400 m.n.m.
Kontaktovať používateľa:

SLIVOVICA (teória výroby)

31 Dec 2022, 14:57

U každého kvasu je nutné oddělovat dokap!!!
*
A celkem se divím, že po odpeckovávání švestek ještě nikoho nenapadlo zkvašovat švestkovou šťávu. Švestkový mošt.
(Já to kdysi krkolomnými způsoby zkoušel s hruškami. Ale dlouho mě to nebavilo a hruškovou drť jsem před lisováním míchal s jablky).
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
vysloužil
Príspevky: 4661
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 08:30

SLIVOVICA (teória výroby)

31 Dec 2022, 15:00

Já jsem se kdysi pokoušel vyrábět švestkový (přesněji rynglový) mošt na pití. Výtěžnost malá, konzistence hustá, vzhled kalný, chuť nic moc.
Používateľov profilový obrázok
Rafael
Príspevky: 2156
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 19:37
Bydlisko: Valašské království, 400 m.n.m.
Kontaktovať používateľa:

SLIVOVICA (teória výroby)

31 Dec 2022, 18:21

Švestkové, rynglotové mirabelkové likéry, maceráty, jsem kdysi zkoušel vyrábět. I vína.
A vůbec nic z toho nebylo dobré a pitné a vše nakonec vždy skončilo v palírně.
*
No, ne každé ovoce má univerzální použití a hodí se na vše.
A u těch, když už jsem u těch švestkovin, tak jsou celkem na univerzální použití mimořádně vhodné divoké trnky - Prunus spinosa.
*
P.S. kdysi jsem v jednom marketu viděl japonské švestkové víno. Ale nemě jsem odvahu si ho koupit. M.j. i kvůli ceně.
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
vysloužil
Príspevky: 4661
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 08:30

SLIVOVICA (teória výroby)

31 Dec 2022, 18:58

Rafael napísal:
31 Dec 2022, 18:21
Švestkové, rynglotové mirabelkové likéry, maceráty, jsem kdysi zkoušel vyrábět. I vína.
A vůbec nic z toho nebylo dobré a pitné a vše nakonec vždy skončilo v palírně.
*
No, ne každé ovoce má univerzální použití a hodí se na vše.
A u těch, když už jsem u těch švestkovin, tak jsou celkem na univerzální použití mimořádně vhodné divoké trnky - Prunus spinosa.
*
P.S. kdysi jsem v jednom marketu viděl japonské švestkové víno. Ale nemě jsem odvahu si ho koupit. M.j. i kvůli ceně.

Švestkové víno jsem pil v nějaké - snad asijské - restauraci. Bylo hodně sladké, určitě se nevyrábělo prostým zkvašením šťávy ze švestek. To by asi chutnalo jako hotový mač.
Neregistrovaný

IP:  82.209

SLIVOVICA (teória výroby)

25 Okt 2023, 18:27

kvas napísal:
07 Dec 2022, 21:29
.teraz mam nachystany kvas, opat 100% duranzie, ale dal som si velky pozor, aby som ani jednu kostku nerozbil, co sa mi aj podarilo. zaciatkom februara budem palit, potom budem referovat ako to dopadlo.
Co jste zjistil? Jaká je ta duranciovice?
Karel V.
kvas
Príspevky: 583
Dátum registrácie: 08 Mar 2020, 21:19

SLIVOVICA (teória výroby)

25 Okt 2023, 21:02

Guest napísal:
25 Okt 2023, 18:27
kvas napísal:
07 Dec 2022, 21:29
.teraz mam nachystany kvas, opat 100% duranzie, ale dal som si velky pozor, aby som ani jednu kostku nerozbil, co sa mi aj podarilo. zaciatkom februara budem palit, potom budem referovat ako to dopadlo.
Co jste zjistil? Jaká je ta duranciovice?
Karel V.
Je podstatne lepsia ako ta predchadzajuca, resp. aspon mne viac chuti, silnejsia je aroma sliviek, mandlova aroma nie je taka vyrazna, resp. ani je nejak necitim.
Neregistrovaný

IP:  186.130

SLIVOVICA (teória výroby)

26 Okt 2023, 07:01

Dělám duranciovici už mnoho let klasickým způsobem, ale ještě se mi nestalo že by mandlové aroma nebylo znát. Václav
Neregistrovaný

IP:  210.67

SLIVOVICA (teória výroby)

27 Okt 2023, 08:12

kvas napísal:
25 Okt 2023, 21:02

Je podstatne lepsia ako ta predchadzajuca, resp. aspon mne viac chuti, silnejsia je aroma sliviek, mandlova aroma nie je taka vyrazna, resp. ani je nejak necitim.
Slivovica z duranzii ktora nema mandlovu aromu? To je divne. Ste si isty ze ste pouzili duranzie? Bola palena bez kostok?
Kde bol problem?
Napísať odpoveď