Špendlík žltý / Belica

MiKo
Príspevky: 126
Dátum registrácie: 28 Máj 2021, 09:10
Bydlisko: JV Morava

Špendlíky (žltý, modrý, bystrický, moravský,...)

06 Nov 2021, 20:41

Mamčin soused má u plotu špendlík - (je to roubovaný strom, žádný myrobalán ani mirabelka). Plody má mnohem šišatější než na foto pana Mikeše. Tvarem skoro připomínají ty malá rajčata z obchodů. Prostě malá šiška. Od pecky jde dobře, pecka je podlouhlá, špičatá. Má PPV jako řemen. Plody jsou žluto - hnědé - flekaté jak pouštní maskáče a chuťově mdlé. Vůně - až při přiblížení k nosu voní. Fotky teď nemůžu najít.
Padají k mamce na zahradu a tam vyrůstají malé stromky. Nevím jestli jsou to odkopky nebo semenáče. Když je vyryju a zjistím, že jsou to semenáče,
je šance, že po přesazení na jiné místo budou bez PPV?
Jitka
Príspevky: 1140
Dátum registrácie: 08 Aug 2021, 13:43
Bydlisko: Slánsko

Špendlíky (žltý, modrý, bystrický, moravský,...)

06 Nov 2021, 21:10

To spíš rovnou někde vysít pecky a chránit před mšicemi.
Mimmo
Príspevky: 3113
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 06:26
Bydlisko: VYSOČINA 500m a JM 250m.

Špendlíky (žltý, modrý, bystrický, moravský,...)

06 Nov 2021, 21:11

Semenáče by měly být bez šarky a mohly by se původní odrůdě občas podobat. Odkopky jsou identické s podnoží i se šarkou. Některé očkovance z mladých zelených roubů budou identické, ale mohou být i bez šarky. Šarka se v mladých výhonech rozleze až za několik měsíců.
Používateľov profilový obrázok
Rafael
Príspevky: 2184
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 19:37
Bydlisko: Valašské království, 400 m.n.m.
Kontaktovať používateľa:

Špendlíky (žltý, modrý, bystrický, moravský,...)

07 Nov 2021, 01:33

Jen bych znovu připomněl tu svou myrobálanovou džunglí. Generativně silně zmutovala a nestačil jsem se divit jak.
Všelijaké barvy, doba dozrávání, hniloba, nestejnoměrné zrání, mizerná cukernast a chuť. Málo co se dalo a dá smysluplně použít.
*
Jak je to u Pravých Špendlíků netuším. Třeba se nepokříží, nevím.
*
Možná OT:
Podobně jsem dopadl se semennými podnožemi pro jabloně. Vlastně trochu líp protože se pak roubovaly. A v okolí těch jabloní na skřížení se moc nebylo.
Jadernička, Strýmka, Boskopské a dvě nebo tři odrůdy taky velmi odolné.
*
Ne, že by to nerostlo, nelíbilo se, ale skoro každá se chovala trochu jinak.
A jak jsem pak časem, po zničení zvěří doplnil sad podnožemi A2 přijde mi, že zpoždění dohnaly rychle a jsou lepší než to, z čímž jsem se kdysi piplal ze semínek.
*
Ale je to jen má zkušenost. Dělal jsem to tehdy proto, že vysokokmeny nešly běžně koupit.
*
U švestkovin takové zkušenosti nemám.
Jen, že roubovat něco na potencionálně nemocné odkopky nemá význam a přinese jen časem zklámání.
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
MiKo
Príspevky: 126
Dátum registrácie: 28 Máj 2021, 09:10
Bydlisko: JV Morava

Špendlíky (žltý, modrý, bystrický, moravský,...)

07 Nov 2021, 06:09

Děkuju všem za odpovědi.
Zkusím mamku přesvědčit, ať nechá aspoň jeden stromek vyrůst, co z toho bude.
Popřípadě najdu nějaký vhodný plac na přesazení. Vlastní pozemek nemám, tak to zkusím někde v okolí.
Po okolních remízech jsem v létě rozhodil asi 30 pecek. Ale jak tak čtu asi to nebyl dobrý nápad. Uvidím.
Prostě se učím.
Letos jsem sbíral po okolí myrobalány a uvědomil jsem si, že to, co jsem dříve považoval za špendlíky byly vlastně všechno myrobalány.
Tak bych jednou rád ochutnal ten pravý, voňavý špendlík. A taky tu špendlíkovicu. Tož tak.
larix
Príspevky: 1112
Dátum registrácie: 09 Máj 2021, 00:23

Špendlíky (žltý, modrý, bystrický, moravský,...)

27 Jan 2022, 15:02

Je zaujímavé, aké rozdielne skúsenosti máte so Žltým špendlíkom.
Napadlo mi, odhliadnuc od zámen s inými slivkovinami a odrodami, že možno aj pravý Žltý žltý špendlík má viacero variet rovnako, ako napr. slivka Bystrická, keďže ide o starú odrodu, ktorá mala v minulosti pomerne rozsiahly areál (Slovensko, Morava, Čechy, Maďarsko,...).
Nasleduje opäť otázka - kde sa dá dnes pravý Žltý špendlík kúpiť?
Malá Fatra: SZ/430 m n.m./5°C/1000 mm/hlinito-ílovitá kambizem na kremenci, pH 6,5
vysloužil
Príspevky: 4699
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 08:30

Špendlíky (žltý, modrý, bystrický, moravský,...)

27 Jan 2022, 15:15

larix napísal:
27 Jan 2022, 15:02
Je zaujímavé, aké rozdielne skúsenosti máte so Žltým špendlíkom.
Napadlo mi, odhliadnuc od zámen s inými slivkovinami a odrodami, že možno aj pravý Žltý žltý špendlík má viacero variet rovnako, ako napr. slivka Bystrická, keďže ide o starú odrodu, ktorá mala v minulosti pomerne rozsiahly areál (Slovensko, Morava, Čechy, Maďarsko,...).
Nasleduje opäť otázka - kde sa dá dnes pravý Žltý špendlík kúpiť?
Přesně to nevím. Ale asi před 4 lety jsem si ho koupil na jednom e-shopu pod názvem Žlutý špendlík s bohatým popisem, jak je to oblíbená surovina pro destilát. Vyklubala se z něj žlutá švestka Tipala.
larix
Príspevky: 1112
Dátum registrácie: 09 Máj 2021, 00:23

Špendlíky (žltý, modrý, bystrický, moravský,...)

27 Jan 2022, 15:25

Tieto zámeny (nie vždy za to môže predajca) ma poriadne hnevajú. Zvlášť nepríjemné je, že pri ovocných stromoch na to príde človek až po niekoľkých rokoch. A ten čas už nikto nenahradí.
Malá Fatra: SZ/430 m n.m./5°C/1000 mm/hlinito-ílovitá kambizem na kremenci, pH 6,5
vysloužil
Príspevky: 4699
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 08:30

Špendlíky (žltý, modrý, bystrický, moravský,...)

27 Jan 2022, 15:31

larix napísal:
27 Jan 2022, 15:25
Tieto zámeny (nie vždy za to môže predajca) ma poriadne hnevajú. Zvlášť nepríjemné je, že pri ovocných stromoch na to príde človek až po niekoľkých rokoch. A ten čas už nikto nenahradí.
A pak jsou případy, kdy na to člověk nepříjde vůbec. A potom rouby vesele rozdává svým kamarádům...
Naposledy upravil/-a vysloužil v 27 Jan 2022, 15:36, upravené celkom 1 krát.
larix
Príspevky: 1112
Dátum registrácie: 09 Máj 2021, 00:23

Špendlíky (žltý, modrý, bystrický, moravský,...)

27 Jan 2022, 15:35

No jo...

Ja som kúpil takúto Lombardskú bielu :-)
V tomto prípade som vďaka svojim bohatým skúsenostiam (vtip) zámenu odhalil pomerne skoro :D
lieska.jpg
Naposledy upravil/-a larix v 27 Jan 2022, 23:21, upravené celkom 1 krát.
Malá Fatra: SZ/430 m n.m./5°C/1000 mm/hlinito-ílovitá kambizem na kremenci, pH 6,5
Napísať odpoveď