Špendlík žltý / Belica

vysloužil
Príspevky: 4661
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 08:30

Špendlík žltý / Belica

24 Mar 2022, 10:08

Jarda UH napísal:
24 Mar 2022, 08:26
Mám 3 stromy Tipaly a jsem s ní spokojen, s monilií zatím problémy nejsou. Plody velké, vyzrálé chutné. K špendlíku se to však nedá přirovnat. Tak jako nové odrůdy slivoní nedosahují chuťových kvalit starých švestek. Problémem je však šárka. Špendlíku jsem dal ještě jednu šanci a před třemi lety vysadil pět odkopků, na první úrodu netrpělivě čekám. Belamíru jsem zlikvidoval, to je propadák (jako mirabelka).
Podepsal bych to, co píše Jarda z UH. Kdybych chtěl vysadit jednu nebo dvě slivoně, Tipala mezi nimi nejspíš nebude. Porovnávat se špendlíkem nelze - to jí spíš ublížilo, podobně jako srovnání Stanley nebo Lepotice s Domácí. Ale jisté plodové kvality se Tipale upřít nedají. Na rozdíl od odrůd jako Belamira, Miragrande, Aprimira, Thames cross, aj. Ty opravdu zklamaly
Kvas z Tipal byl žluťoučký a krásně voněl, z vlastního destilátu jsem ale nadšený nebyl. Hlavně kvůli výrazné nahořklosti z pecek. Je pravda, že po roce se ta chuť upravila a pálenka se dala přirovnat k průměrné "slivovici" z pološvestek a slív. Jak jsem psal výše, věřím, že kdyby se pecky (které jsou mimochodem hodně velké) před pálením odstranily, mohla by být tipalovice zajímavé pití. Opět nechci srovnávat se špendlíkovicí. Ale kdo ochutnal jednodruhové slivovice firmy R. Jelínek, potvrdí, že asi nejlepší z nich je Čačanská lepotica. Věřil by tomu někdo?
Jarda UH
Príspevky: 477
Dátum registrácie: 29 Mar 2020, 10:59
Bydlisko: Moravské Slovácko 250m n.m.

Špendlík žltý / Belica

24 Mar 2022, 10:35

Nemám lepotici, ale mám dožívající strom Č. najbolie a teď jsem vsadil na rodnou, která měla druhou úrodu, loni postižená Šárkou, asi ji letos zruším. Čačanské pěstuji pouze k okamžité spotřebě, do kvasu mi nesmí. Kupovat od Jelínka mně nenapadlo, takže ty drahé nemohu posoudit.
hugovotr
Príspevky: 644
Dátum registrácie: 18 Sep 2020, 12:52
Bydlisko: Moravské Toskánsko

Špendlík žltý / Belica

24 Mar 2022, 23:08

Abych ji jen nehanil, mojí mamce chutnala, chuťově byla mezi rynglí a švestkou. Taky pěkně rostla. Do dobré kvality dozrálo ale jen minimum úrody, většina shnila nebo nechtěla dozrát - plody byly suché bez cukru.
Jen doplním, že moje Tipala byla zastíněna vzrostlým ořechem a že sad je v opravdu suché lokalitě. Podobnou zkušenost má ale i několik známých, nutno dodat, že je sadili výhradně na pálení jako náhradu za špendlík.
Tomu, kdo je spokojený s Viktorií, bude Tipala nejspíš vyhovovat.
vysloužil
Príspevky: 4661
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 08:30

Špendlík žltý / Belica

25 Mar 2022, 08:49

hugovotr napísal:
24 Mar 2022, 23:08
Abych ji jen nehanil, mojí mamce chutnala, chuťově byla mezi rynglí a švestkou. Taky pěkně rostla. Do dobré kvality dozrálo ale jen minimum úrody, většina shnila nebo nechtěla dozrát - plody byly suché bez cukru.
Jen doplním, že moje Tipala byla zastíněna vzrostlým ořechem a že sad je v opravdu suché lokalitě. Podobnou zkušenost má ale i několik známých, nutno dodat, že je sadili výhradně na pálení jako náhradu za špendlík.
Tomu, kdo je spokojený s Viktorií, bude Tipala nejspíš vyhovovat.
Viktorie má několik předností. Barva, díky níž si ji těžko splést s jinou odrůdou, velikost plodů a zejména malé nároky na polohu. Jako málokterou slivoň ji lze úspěšně pěstovat na horách. Sníst se taky dá, ale nic moc to není, obsah cukrů je spíš nižší. Tipala je sladší i aromatičtější.
Ingrid
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 20 Dec 2021, 14:46

Špendlík žltý / Belica

25 Mar 2022, 12:13

Takže ak som to správne pochopila, v prípade že bude Tipala rásť na slnečnom mieste a majiteľ ju bude chcieť použiť na priamy konzum, koláče či ako zavareninu je to v poriadku. Nehodí sa však na pálenie. Čo však nie každý potrebuje páliť.
Neregistrovaný

IP:  11.241

Špendlík žltý / Belica

25 Mar 2022, 14:07

Ja som z Tipalou nebol až tak spokojný. Mal som ju síce na suchom mieste. Horkosť bola prítomná aj v dužine. Pocit pri jedení bol taký horko nijaký. Pritom iné odrody boli fajn (Hanita, Toptaste). Je možné, že Tipala potrebuje dostatočne vlhké stanovište. R.
hugovotr
Príspevky: 644
Dátum registrácie: 18 Sep 2020, 12:52
Bydlisko: Moravské Toskánsko

Špendlík žltý / Belica

25 Mar 2022, 18:25

Návštěvník napísal:
25 Mar 2022, 14:07
Ja som z Tipalou nebol až tak spokojný. Mal som ju síce na suchom mieste. Horkosť bola prítomná aj v dužine. Pocit pri jedení bol taký horko nijaký. Pritom iné odrody boli fajn (Hanita, Toptaste). Je možné, že Tipala potrebuje dostatočne vlhké stanovište. R.
Ta hořkost při suchu není jen u Tipaly. I špendlík mám oproti bratranci, který ho má ve vlhčí lokalitě, více hořký. I další slivoně reaguji podobně na sucho, nechtějí dozrát a nabrat cukr, zůstávají nahořklé. Typicky loňské suché září, švestky i durancie po pár suchých týdnech nechtěly vyzrát. Z tohoto důvodu uvažuji o redukci počtu slivoní, vrátím se nejspíš k meruňkám, kterým sucho až tak nevadí.
Paní Ingrid, pokud máte i jiné švestky a chcete prostě i nějakou žlutou, Tipalu vyzkoušejte. Jako jedinou švestku do zahrady bych ji určitě nedoporučil.
peter_z_tt
Príspevky: 1109
Dátum registrácie: 22 Nov 2020, 15:53

Špendlík žltý / Belica

25 Mar 2022, 19:57

Victoria je tiež horká keď je v čase dozrievania príliš teplo a sucho. Po daždi a ochladení sa jej chuť zlepší.
Čím teplejšie sú zimy tým ťažšie je dopestovať marhule. Na jar čím ďalej tým častejšie zmrznú. Suchovzdorné a perspektívne sú podľa mňa najmä hrušky.
hugovotr
Príspevky: 644
Dátum registrácie: 18 Sep 2020, 12:52
Bydlisko: Moravské Toskánsko

Špendlík žltý / Belica

25 Mar 2022, 21:22

Mám sad na kopci, kde je pořád větrno. To vede k vysušování půdy, ale taky k "rozhánění" mrazu. Jen málo kdy nám zmrzne větší část úrody. Úrodu meruněk spíš sníží přeplození v minulém roce.
Ale máte pravdu, dole v dědině je to v posledních letech loterie s malou pravděpodobností úrody.
peter_z_tt
Príspevky: 1109
Dátum registrácie: 22 Nov 2020, 15:53

Špendlík žltý / Belica

26 Mar 2022, 06:45

Takú lokalitu Vám závidím, v dobrom samozrejme :)
Napísať odpoveď