Holovouska degustácia.

Jiří II
Príspevky: 536
Dátum registrácie: 26 Máj 2020, 16:06
Bydlisko: Moravský kras, 470 m n. m.

Holovouska degustácia.

10 Feb 2021, 13:54

Neumím asi počítat, protože mi součet bodů nesouhlasí s jejich součtem. Také si nedovedu vysvětlit značné rozdíly pořadí v hodnocení stejné odrůdy u "CHUŤ PODLE KYSELOSTI A SLADKOSTI DUŽNINY" a "CHUŤ PODLE CELKOVÉHO DOJMU"
Ivan Hlavatý
Príspevky: 4892
Dátum registrácie: 21 Mar 2020, 10:03

Holovouska degustácia.

10 Feb 2021, 14:32

Jiří II napísal:
10 Feb 2021, 13:54
Neumím asi počítat, protože mi součet bodů nesouhlasí s jejich součtem. Také si nedovedu vysvětlit značné rozdíly pořadí v hodnocení stejné odrůdy u "CHUŤ PODLE KYSELOSTI A SLADKOSTI DUŽNINY" a "CHUŤ PODLE CELKOVÉHO DOJMU"
Mechanizmus hodnotenia viď foto.
Chuť podľa kyslosti/sladkosti dužiny je len pomocný parameter, do celkového bodového súčtu sa nezapočítava. Slúži len na informáciu o stupni sladkosti resp. kyslosti (9b. znamená najvyššiu slakosť, 1b. najvyššiu kyslosť).
Naopak, body za "chuť podľa celkového dojmu" sa pri zaratúvaní do konečného súčtu bodov násobia dvoma. IH
IMG_20210210_142647.png
IMG_20210210_142647.png (173.34 KiB) 3047 zobrazení
Jiří II
Príspevky: 536
Dátum registrácie: 26 Máj 2020, 16:06
Bydlisko: Moravský kras, 470 m n. m.

Holovouska degustácia.

10 Feb 2021, 15:24

Díky za vysvětlení pane Hlavatý, nyní se mi součet odlišuje jen v jedné setině (asi vlivem zaokrouhlování). Hodnocení vzhledu plodu je pro mne diskutabilní. Na degustacích v Lysicích se do celkového hodnocení vůbec nezapočítává.
Ivan Hlavatý
Príspevky: 4892
Dátum registrácie: 21 Mar 2020, 10:03

Holovouska degustácia.

10 Feb 2021, 15:37

Jiří II napísal:
10 Feb 2021, 15:24
Díky za vysvětlení pane Hlavatý, nyní se mi součet odlišuje jen v jedné setině (asi vlivem zaokrouhlování). Hodnocení vzhledu plodu je pro mne diskutabilní. Na degustacích v Lysicích se do celkového hodnocení vůbec nezapočítává.
Nemáte za čo.
Hodnotenie vzhľadu je samozrejme veľmi kontroverzným parametrom, degustácia by mala byť práve o tej chuti. Ale aj tá je napokon vysoko subjektívna, práve preto tieto rebríčky treba brať s veľkou rezervou. Môžu ale dosť ovplyvňovať začínajúcich záhradkárov pri výbere odrôd (tak ako som ja čoby 'střížovický agent 00' ovplyvnil spústu hobíkov a nakriatol ich na pestovanie Admiralu...a potom ich "v tom nechal plavat" 😂😂😂). IH
Petr Přerov
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 26 Dec 2020, 21:33

Holovouska degustácia.

10 Feb 2021, 18:21

Velký úspěch šlechtitele Josefa Buzrly dostat na Holovouskou degustaci tři odrůdy (Sissi, Briliant a Manitu) a ještě na přední místa. Jablka jsou to výborná, ale Admirál je Admirál.
vysloužil
Príspevky: 4661
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 08:30

Holovouska degustácia.

12 Feb 2021, 14:05

Soudím, že problémem Buzrlových odrůd budou pěstitelské nároky na polohu. Jedná se vesměs o křížení teplomilných odrůd s dlouhou vegetační dobou. Ale možná některé překvapí, chce to vyzkoušet.
Běžné pěstitele bych ale od výsadby špičkových moderní odrůd spíš odrazoval. Zkušení předkové v našem kraji pěstovali Sudetskou renetu, Albrechtovo, Grávštýn, Vilémovo, Smiřické, Blenheimskou, Matčino, Strýmku, aj. Přitom lahůdkové odrůdy jako Kalvil bílý, Coxova, Jonathan, Mac Intosh, Golden a Red Delicious už byly v té době vyšlechtěné. Jenže oni věděli, že chutnější, ale choulostivější odrůda zde přinese horší ovoce než ta otužilá, průměrné chuti. Něco se dá dohnat zvýšenou péčí, ale výsledky za to většinou nestojí.
přasličák
Príspevky: 1553
Dátum registrácie: 14 Feb 2021, 07:31

Holovouska degustácia.

15 Feb 2021, 17:58

Přeji přátelé pěkný den a děkuji za přizvání do tohoto fóra. Pročetl jsem hned první vlákno, spousta špičkových odborníků, žádné ivektivy, radost se začíst. Dovolím si reagovat na degustaci v Holovousech. Situace s nákazou je, jaká je. Původní lednový termín byl posunut s tím, že oproti běžným létům se uskuteční v omezeném počtu hodnotitelů. Měl jsem tu čest s několika málo zahrádkáři a dostal jsem pozvání. Když se únorový termín přiblížil, z pochopitelných důvodů nedostali svolení nadřízených se zůčastnit pracovníci ÚKZUSu, šlechtitelé ze Střížovic a další. Vedením VŠÚO Holovousy bylo tedy rozhodnuto, že se zúčastní pouze zaměstnanci ústavu. To považuji za velice rozumné rozhodnutí plně v souladu s legislativou nouzového stavu. Proto asi ze Střížovic nedovezli svoje vzorky, jako Admirál, Barby a pod. Tentokrát musím pochválit holovouské, že jako nejchutnější byla určena odrůda konkurenčního soukromého šlechtutele Josefa Buzrly. z Moravského Žižkova Briliant.

Briliant, BUZ 2244/9, křížení Orion x Pink Lady, pozdně zimní odrůda, rezistentní ke strupovitosti / Vf/, dobře skladovatelné. Je do teplých poloh. U mne / Krnov, 330 m.n.m. /tak nevybarvuje, sklízím co nejpozději, chuťově je i u mne výborné, s pevnou chruplavou dužninou.

Sisi syn Charlota /Buz 583/7/ křížení Pink Lady x Rajka rovněž pozně zimní, dobře skladovatelné, resistentní ke strupovitosti / Vf /, žluto-červené, náročné na délku vegetace. V posledních ročnících i u mne slušně dozraje, velmi chutné, pevná dužnina. Pokud je moje informace správná, obě odrůdy jsou prodány p. Schreiberovi do Rakouska.

Manitů mám krátce. zimní, červená, resistentní, neměla by být tak náročná na teplo jako předchozí.

Způsob hodnocení dokonale popsal MUDr. Hlavatý. Dovolím si jednu poznámku. Ve světě / myslím i Slovensko /a zbytku České republiky bývá hodnocení slupky opačné. Ćím jemnější slupka, tím při jídle méně vadí, tím lepší bodové ohodnocení. V Holovousech je to opačně. Silná slupka má positivní vliv na délku skladování. / Briliant nemá tak silnou slupku, při normálním bodování by byl výše i v celkovém pořadí /. M. Přasličák
Ivan Hlavatý
Príspevky: 4892
Dátum registrácie: 21 Mar 2020, 10:03

Holovouska degustácia.

15 Feb 2021, 18:33

přasličák napísal:
15 Feb 2021, 17:58
Přeji přátelé pěkný den a děkuji za přizvání do tohoto fóra. Pročetl jsem hned první vlákno, spousta špičkových odborníků, žádné ivektivy, radost se začíst. Dovolím si reagovat na degustaci v Holovousech. Situace s nákazou je, jaká je. Původní lednový termín byl posunut s tím, že oproti běžným létům se uskuteční v omezeném počtu hodnotitelů. Měl jsem tu čest s několika málo zahrádkáři a dostal jsem pozvání. Když se únorový termín přiblížil, z pochopitelných důvodů nedostali svolení nadřízených se zůčastnit pracovníci ÚKZUSu, šlechtitelé ze Střížovic a další. Vedením VŠÚO Holovousy bylo tedy rozhodnuto, že se zúčastní pouze zaměstnanci ústavu. To považuji za velice rozumné rozhodnutí plně v souladu s legislativou nouzového stavu. Proto asi ze Střížovic nedovezli svoje vzorky, jako Admirál, Barby a pod. Tentokrát musím pochválit holovouské, že jako nejchutnější byla určena odrůda konkurenčního soukromého šlechtutele Josefa Buzrly. z Moravského Žižkova Briliant.

Briliant, BUZ 2244/9, křížení Orion x Pink Lady, pozdně zimní odrůda, rezistentní ke strupovitosti / Vf/, dobře skladovatelné. Je do teplých poloh. U mne / Krnov, 330 m.n.m. /tak nevybarvuje, sklízím co nejpozději, chuťově je i u mne výborné, s pevnou chruplavou dužninou.

Sisi syn Charlota /Buz 583/7/ křížení Pink Lady x Rajka rovněž pozně zimní, dobře skladovatelné, resistentní ke strupovitosti / Vf /, žluto-červené, náročné na délku vegetace. V posledních ročnících i u mne slušně dozraje, velmi chutné, pevná dužnina. Pokud je moje informace správná, obě odrůdy jsou prodány p. Schreiberovi do Rakouska.

Manitů mám krátce. zimní, červená, resistentní, neměla by být tak náročná na teplo jako předchozí.

Způsob hodnocení dokonale popsal MUDr. Hlavatý. Dovolím si jednu poznámku. Ve světě / myslím i Slovensko /a zbytku České republiky bývá hodnocení slupky opačné. Ćím jemnější slupka, tím při jídle méně vadí, tím lepší bodové ohodnocení. V Holovousech je to opačně. Silná slupka má positivní vliv na délku skladování. / Briliant nemá tak silnou slupku, při normálním bodování by byl výše i v celkovém pořadí /. M. Přasličák
Mirku, vitajte na tomto fóre !
Osobne som nesmierne rád, že ste tu a budem ešte radšej, ak budete aj naďalej a obohatíte diskusiu svojimi bohatými skúsenosťami.
My sme tu takí 'emigranti' z fóra Zahrada.cz, ktorým sa už sprotivili tamojšie pomery (najmä cenzúra). Snažíme sa o slušnú diskusiu a rešpektovanie aj názorov toho druhého, a myslím že (poväčšine) sa nám to aj darí.
Keď už spomínate vplyv šupky na dĺžku skladovateľnosti - v princípe platí "hrubšia a event. aj mastnejšia šupka = dlhšia skladovateľnosť". Ale sú aj výnimky - napríklad taký Admiral nemá práve hrubú šupku, a predsa je v 'shelf-life' (takmer) bezkonkurenčný preborník. Mimochodom, zaujímal by ma Váš názor práve na Admiral. Je tu vlákno "Admirál - stará píseň" kde sme túto odrodu prevetrali zo všetkých možných pohľadov, aj z hľadiska jeho mínusov. A občas sa v diskusii aj zaiskrilo... Bolo by veľmi interesantné, ak by ste si našli čas to vlákno 'prebehnúť' a prezentovať svoj názor na túto střížovickú odrodu. Nemusí to byť hneď.
(P.S.: ak kliknete na ikonu "Rozšírené vyhľadávanie" a zadáte heslo "Admiral", objavia sa Vám všetky vlákna v ktorých sa spomína, potom kliknete na vlákno 'Admirál - stará píseň' ).
S pozdravom: Ivan Hlavatý
přasličák
Príspevky: 1553
Dátum registrácie: 14 Feb 2021, 07:31

Holovouska degustácia.

16 Feb 2021, 20:52

Pěkně děkuji. Potřebuji trochu času, abych si zde vše přečetl. O Admirálu jsem psal na původní platformě. Byl jsem rovněž označen jako střížovický obchodní agent. Admirál je u mne nejchutnější zimní odrůda. Vyvážené cukry s kyselinkou, ´žasný buket, pevná, chruplavá dužnina, vysoká šťavnatost, přijatelná slupka. Ovoce s dlouhou skladovatelnosti. Nevadne, pevná dužnina a šťavnatost dlouho do jara. Odrůda i do horších poloh, nenáročná na řez. Ale nejzavážnější problém, a to nejen u mne, je náchylnost na fyziologickou poruchu Ca deficitní hořkou skvrnitost jablek./ UKZUSáci vyžadují tento nový název pro pihovitost /. I když co dva roky vápním, pokud jsou v době vegetace nepravidelné srážky, nestačí to. V létě provádím letní řez, Vápník je přednostně transportován do nových, rostoucích letorostů. Řezem na čas docílím toho, že jsou vápníkem vyživovány plody. U této odrůdy jsem byl nucen přistoupit k postřikům Ca ve dvoutýdenních intervalech, a to už od období malých plůdků. Postřik směřuji na plody. V první polovině vegetace používám Calcinit, ve druhé polovině Chlorid vápenatý / Stopit, Calcosol, Wuxal Aminocal ... / Od ing. Zímy jsem dostal radu, že Admirál je potřeba vysazovat do hladových půd. Nepřehnojit dusíkem a draslíkem. V současnosti chci několik stromků vysadit na podnoži J-TE-H, na které snad Asmirál nemá touto poruchou tolik trpět, jako na M9. Admirál má i některé jiné nedostatky. Počáteční bujný růst, brzké stárnutí plodonosného dřeva, na pozemcích s vysokou hladinou spodní vody u mne dost trpí chorobami dřeva a kůry. Krátká stopka způsobuje vytlačování plodů. Já to řeším probírkou plůdků po červnovém propadu. v "okolíku" ponechám pouze dva plůdky, ostatní, včetně královského, odstraním. Největší problém u Admiráku je však ten, že mi rodina s vnoučaty nechce jíst nic jiného. A to již od sklizně do jara. Chuťově hodně podobná je sesterská odrůda Barby. Nepatrně méně červená. Udává se, že méně trpí pihovitosti. Uvidíme.
Prílohy
68. Admirál.JPG
Ivan Hlavatý
Príspevky: 4892
Dátum registrácie: 21 Mar 2020, 10:03

Holovouska degustácia.

17 Feb 2021, 00:03

přasličák napísal:
16 Feb 2021, 20:52
Pěkně děkuji. Potřebuji trochu času, abych si zde vše přečetl. O Admirálu jsem psal na původní platformě. Byl jsem rovněž označen jako střížovický obchodní agent. Admirál je u mne nejchutnější zimní odrůda. Vyvážené cukry s kyselinkou, ´žasný buket, pevná, chruplavá dužnina, vysoká šťavnatost, přijatelná slupka. Ovoce s dlouhou skladovatelnosti. Nevadne, pevná dužnina a šťavnatost dlouho do jara. Odrůda i do horších poloh, nenáročná na řez. Ale nejzavážnější problém, a to nejen u mne, je náchylnost na fyziologickou poruchu Ca deficitní hořkou skvrnitost jablek./ UKZUSáci vyžadují tento nový název pro pihovitost /. I když co dva roky vápním, pokud jsou v době vegetace nepravidelné srážky, nestačí to. V létě provádím letní řez, Vápník je přednostně transportován do nových, rostoucích letorostů. Řezem na čas docílím toho, že jsou vápníkem vyživovány plody. U této odrůdy jsem byl nucen přistoupit k postřikům Ca ve dvoutýdenních intervalech, a to už od období malých plůdků. Postřik směřuji na plody. V první polovině vegetace používám Calcinit, ve druhé polovině Chlorid vápenatý / Stopit, Calcosol, Wuxal Aminocal ... / Od ing. Zímy jsem dostal radu, že Admirál je potřeba vysazovat do hladových půd. Nepřehnojit dusíkem a draslíkem. V současnosti chci několik stromků vysadit na podnoži J-TE-H, na které snad Asmirál nemá touto poruchou tolik trpět, jako na M9. Admirál má i některé jiné nedostatky. Počáteční bujný růst, brzké stárnutí plodonosného dřeva, na pozemcích s vysokou hladinou spodní vody u mne dost trpí chorobami dřeva a kůry. Krátká stopka způsobuje vytlačování plodů. Já to řeším probírkou plůdků po červnovém propadu. v "okolíku" ponechám pouze dva plůdky, ostatní, včetně královského, odstraním. Největší problém u Admiráku je však ten, že mi rodina s vnoučaty nechce jíst nic jiného. A to již od sklizně do jara. Chuťově hodně podobná je sesterská odrůda Barby. Nepatrně méně červená. Udává se, že méně trpí pihovitosti. Uvidíme.
Mirku, vďaka za podrobné zhodnotenie Admiralu. K podobným záverom sme v podstate prišli aj v diskusii tu na fóre. Kvalitatívne výnimočná odroda, ale aj so svojimi nedostatkami. Ja mám to šťastie, že u mňa Admiral pehovitosť nemá. Teda pardon - nemá 'kalcium-deficitnú horkú škvrnitosť jabĺk' 😃 (trochu komplikovaný názov, my hobíci asi zostaneme pri tej trochu zjednodušujúcej 'pehovitosti'). Pobavila ma veta "Největší problém u Admirálu je však ten, že mi rodina s vnoučaty nechce jíst nic jiného". Naozaj problémová odroda 😁. IH
Napísať odpoveď