Holovouska degustácia.

vysloužil
Príspevky: 4660
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 08:30

Holovouska degustácia.

11 Jún 2021, 13:11

přasličák napísal:
11 Jún 2021, 12:54
Admirál by se určitě umístil. Nevím, jestli by vyhrál. Slupku nemá tak silnou jako Meteor a holovouské hodnocení preferuje silnou slupku. Ale raději chuť Admirála moc nebudu vychvalovat. / Plně souhlasím s Milošem /. Zase bych byl nazván agentem Střížovic. Budeme se jej muset naučit pěstovat, abychom dosáhli kvality ovoce, jako MUDr. Hlavatý. Admirál mám doposud uskladněný ve sklepě, spolu s Braeburnem a Kanzi. Admirál je nejchutnější.
Zajímalo by mě, jaký výskyt pihovitosti mají jiní pěstitelé poblíž dr. Hlavatého v Podunajské nížině. Jestli za to může místní půda nebo - jak jsem kdysi napsal - ten ovocnářský Bůh.
Já se letos chystám u Admirála vynechat probírku. Plody bývají beztak až příliš velké. Místo toho plánuju provést redukující letní řez. Postřiky vápníkem určitě zachovám.
Naposledy upravil/-a vysloužil v 11 Jún 2021, 14:59, upravené celkom 1 krát.
Libor1
Príspevky: 189
Dátum registrácie: 10 Mar 2020, 11:48

Holovouska degustácia.

11 Jún 2021, 13:33

Plody Admiralu u mna dosiahli ca. 30mm, priemerne 4-5 v ruzici, zatial zdrave (pehovitost kazdorocne koncom leta byva enormna). Podla teorie by Ca mal byt uz v plode takmer komplet. Zvacsujucim sa plodom sa bude obsah Ca znizovat/riedit, takze cielom je nemat prilis velke plody a rovnako ani dalsie prirastky vetiev, ktore rovnako odcerpavaju Ca. Otazka je ako to dosiahnut... Kedze plody mavaju extremnu velkost (15 - 20cm), planujem tiez nechat vsetky rast, aby boli mensie. Na 1 vetve ale urobim pokusne i prebierku... Druha vec je brzdenie rastu lestorastov a tym odliv Ca. Neviem ci ich rezanie nevyvola bujny rast a tym este vacsi odliv Ca. Mozno ich na/zalomenie , ci zastipovanie pri konci by tlmilo rast viac (bez vyvolania obrastu) - neviem... Asi skusim rozne vetvy s roznym zasahom. Rovnako planujem od konca VI obmedzit zalievku na dalsie brzdenie rastu letorastov + postreky Ca. Nasada je i na nastepenom odkopku M106, uvidim aky bude rozdiel oproti M26. Pri troche stastia by mohol mat mensie plody a mensiu pehovitost. Avsak moja poloha nie je typicka podunajska nizina, skor vybezok M. Karpat a zem je ilovica/bridlica, teda presny opak toho co bude navozene v Suranoch...
vysloužil
Príspevky: 4660
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 08:30

Holovouska degustácia.

11 Jún 2021, 15:07

Admirál mám doposud uskladněný ve sklepě, spolu s Braeburnem a Kanzi. Admirál je nejchutnější.

Braeburn a Kanzi jsou v našich podmínkách teplomilné a drobnoplodé odrůdy. Admirál není ani jedno z toho, v tom právě tkví jeho výjimečnost. Proto, jak píše Libor, je třeba dál zkoušet, jaká opatření - neopatření pomohou výskyt pihovitosti eliminovat nebo aspoň snížit. Protože do chladnější polohy zatím Admirál nemá plnohodnotnou alternativu.
Velmi by mě zajímalo, jak by vypadala úroda a kvalita plodů Admirálu na vysokokmeni v extenzivním, nepříliš opečovávaném sadu.
Ivan Hlavatý
Príspevky: 4892
Dátum registrácie: 21 Mar 2020, 10:03

Holovouska degustácia.

11 Jún 2021, 16:52

vysloužil napísal:
11 Jún 2021, 15:07
Admirál mám doposud uskladněný ve sklepě, spolu s Braeburnem a Kanzi. Admirál je nejchutnější.

Braeburn a Kanzi jsou v našich podmínkách teplomilné a drobnoplodé odrůdy. Admirál není ani jedno z toho, v tom právě tkví jeho výjimečnost. Proto, jak píše Libor, je třeba dál zkoušet, jaká opatření - neopatření pomohou výskyt pihovitosti eliminovat nebo aspoň snížit. Protože do chladnější polohy zatím Admirál nemá plnohodnotnou alternativu.
Velmi by mě zajímalo, jak by vypadala úroda a kvalita plodů Admirálu na vysokokmeni v extenzivním, nepříliš opečovávaném sadu.
Vysoký sklon k pehovitosti plodov je bezpochyby výraznou slabinou odrody Admiral. Tento fakt je opakovane zmieňovaný (aj na tomto fóre) a postupy, ako túto fyziologickú poruchu eliminovať, sú pre mnohých záhradkárov veľkou výzvou. V tieni tohto problému trochu zaniká (resp. sa opomína) jedna veľmi dôležitá prednosť Admiralu. Tou je jeho vysoká odolnosť voči chrastavitosti/strupovitosti jabloní, ktorá je v jeho prípade PYLYGÉNOVO podmienená. Je známym faktom, že odolnosť resp. "rezistencia" mnohých odrôd, ktoré ju majú podmienenú MONOGÉNOVO, je už dlhší čas takzvane 'prelamovaná'. Inak povedané, tieto pôvodne "rezistentné" odrody už v mnohých oblastiach chrastavitosťou trpia. Väčšinou sú to odrody, ktoré nesú gén rezistencie Vf (podľa nového názvoslovia gén Rvi6). Typickým príkladom je napr. Selena, ale už aj pôvodne vysoko odolné odrody ako Topaz či Rubinola. Je to dané tým, že ani patogén (v tomto prípade Venturia inaequalis) obrazne povedané 'nespí' a mutáciami vytvára aj čoraz virulentnejšie 'rasy', ktoré túto monogénovú "rezistenciu" prelamujú. Preto úsilie šľachtiteľov teraz smeruje k využitiu tých génov rezistencie voči Venturii, ktoré táto (zatiaľ) nedokáže prekonať/'prelomiť'. Optimálne je, ak má nová odroda týchto génov viac, nielen jeden (to je tá tzv. polygénová rezistencia). Pre tých, ktorí chcú trochu hlbšie nazrieť do problematiky, prikladám článok (v ňom je aj nové názvoslovie génov rezistencie). Článok objasňuje, o čo sa vlastne šľachtitelia snažia. A je úplne jedno, či sú to šľachtitelia zo Střížovic, Holovous (ako v tomto článku), alebo hocikde inde vo svete. Ich činnosť je veľmi záslužná, a to nielen pre nás 'hobíkov'.
Alternatívou k týmto 'prirodzeným' postupom (teda šľachteniu) sú genetické postupy - teda 'tvorba' geneticky modifikovaných odrôd, kedy sú požadované gény inkorporované do ich genómu metódami tzv. genetického inžinierstva. Dá sa predpokladať, že tento spôsob vytvárania odrôd odolných chorobám v budúcnosti prevládne. Nesie to so sebou samozrejme mnohé nielen 'technické', ale aj etické aspekty. V súčasnosti genetickým postupom bránia najmä prísne pravidlá resp. obmedzenia platné v EÚ. IH

IMG_20210611_161327.png
IMG_20210611_161349.png
IMG_20210611_161417.png
IMG_20210611_161434.png
přasličák
Príspevky: 1553
Dátum registrácie: 14 Feb 2021, 07:31

Holovouska degustácia.

21 Jún 2021, 20:06

Miloš se letos bude snažit vyzrát na vysokou náchylnost odrůdy Admirál ke fyziologické skvrnitosti / pihovitosti / ponecháním všech plodů. Neprovede probírku plůdků. Jsem velice zvědav na výsledek. Principiélně je to správné. Menší plody - menší výskyt pihovitosti. Ale Admirál je celkem potvora. Má velmi krátkou stopku. Alespoň u mně se vytlačuje. Pokud ponechám více jak dvě jablka ve svazku / středový, tkzv. královský plůdek vždy odstraňuji, má stopku nejkratší a je uprostřed /, ovoce se vytlačuje a klidně i před sklizní padá. Co se týče poznámky přítele Hlavatého, že Admirál má odolnost ke strupovitosti, založenou na polygenním základě, plně souhlasím, že toto je neskutečná přednost této odrůdy. Tady vidím směr budoucího vývoje šlechtění. A mnohá šlechtitelská pracoviště již mají velmi zajímavé výsledky. Profesionálové jsou trochu opatrní k vysazování neprověřených novinek, my amatéři jsme rozhodně progresivnější.
Ivan Hlavatý
Príspevky: 4892
Dátum registrácie: 21 Mar 2020, 10:03

Holovouska degustácia.

22 Jún 2021, 09:01

přasličák napísal:
21 Jún 2021, 20:06
Ale Admirál je celkem potvora. Má velmi krátkou stopku. Alespoň u mně se vytlačuje. Pokud ponechám více jak dvě jablka ve svazku / středový, tkzv. královský plůdek vždy odstraňuji, má stopku nejkratší a je uprostřed /, ovoce se vytlačuje a klidně i před sklizní padá.
Je to presne tak ako píše Mirek. Už som to viackrát zmieňoval - pri Admirale nechávam väčšinou z ružice plodov len jeden. Ak ponechávam dva, tak stredový tzv.'kráľovský' plod ide vždy preč, snažím sa nechať 2 plody s čo najdlhšími stopkami a tie ktoré sú v ružici čo najďalej od seba.
To čo plánuje Miloš je ale možné, pretože ak by sa aj viacero ponechaných plodov z jednej ružice vzájomne vytláčalo, tak sa to stane až v druhej polovici vegetácie, kedy už plody dosiahnu určitú veľkosť a zamýšľaný efekt "veľa plodov = menšie plody" môže byť čiastočne dosiahnutý. IH
Ivan Hlavatý
Príspevky: 4892
Dátum registrácie: 21 Mar 2020, 10:03

Holovouska degustácia.

25 Jan 2022, 20:16

Dnes som narazil na tento článok (viď foto) o januárovej degustácii 2022 (Holovousy). Víťazstvo Angoldu je pomerne prekvapujúce. Veľké množstvo degustátorov a anonymita vzoriek dávajú predpoklad, že prvé 4 miesta holovouských odrôd v poradí sú naozaj odrazom ich kvalít (verme tomu). Mirek Přasličák písal v jednom z príspevkov, že sa degustácie zúčastnil (nepochybne ako degustátor) a určite nás oboznámi s kompletnými výsledkami, ako aj so svojimi pocitmi a poznatkami z tejto renomovanej degustačnej akcie. IH

Screenshot_20220125-200536_Gallery.jpg
Screenshot_20220125-200459_Chrome.jpg
roman
Príspevky: 746
Dátum registrácie: 11 Apr 2020, 22:18
Bydlisko: Zlínsko, 400 m n. m.

Holovouska degustácia.

25 Jan 2022, 21:22

Mně se zobrazuje, že degustace proběhla už v roce 2018.
https://www.tyden.cz/rubriky/relax/apet ... 62207.html
kvas
Príspevky: 583
Dátum registrácie: 08 Mar 2020, 21:19

Holovouska degustácia.

25 Jan 2022, 22:19

V mobilnej/tabletovej verzii webu sa nezobrazuje rok vydania clanku - zrejme ide o chybu.
https://t.tyden.cz/rubriky/relax/apetit ... 62207.html
přasličák
Príspevky: 1553
Dátum registrácie: 14 Feb 2021, 07:31

Holovouska degustácia.

26 Jan 2022, 07:47

Dovoluji si Vážení přátelé upozornit na skutečnost, že článek je již značně fousatý a rozhodně není z letošního ledna, respektivě z letošní lednové degustace. Tam se Angold umístil na 28. místě. Přikládám letošní výsledky, které mi došly včera. Vrámci objektivity pro ty neznalé upozorňuji na specifika hodnocení, které jsou odlišné od běžných kritérií. Hodnocení slupky je zcela opačné. Čím hrubší, nepoživatelnější slupka, tím lepší ohodnocení. / / Charakter slupky - tlustá a pevná, při jídle silně vadí - 9 bodů/. Rovněž konzistence dužniny podle mého soukromého mínění neodpovídá současnému celosvětovému pohledu a chuti konzumentu. Nejlépe je v Holovousích hodnocena dužnina jemná. Ve světě jsou spíše požadavky na pevnou dužninu.
Prílohy
Degustace Holovousy leden 2022..pdf
(741.69 KiB) 145 stiahnutí
Napísať odpoveď