Holovouska degustácia.

Ivan Hlavatý
Príspevky: 4892
Dátum registrácie: 21 Mar 2020, 10:03

Holovouska degustácia.

26 Jan 2022, 08:41

přasličák napísal:
26 Jan 2022, 07:47
Dovoluji si Vážení přátelé upozornit na skutečnost, že článek je již značně fousatý a rozhodně není z letošního ledna, respektivě z letošní lednové degustace. Tam se Angold umístil na 28. místě. Přikládám letošní výsledky, které mi došly včera. Vrámci objektivity pro ty neznalé upozorňuji na specifika hodnocení, které jsou odlišné od běžných kritérií. Hodnocení slupky je zcela opačné. Čím hrubší, nepoživatelnější slupka, tím lepší ohodnocení. / / Charakter slupky - tlustá a pevná, při jídle silně vadí - 9 bodů/. Rovněž konzistence dužniny podle mého soukromého mínění neodpovídá současnému celosvětovému pohledu a chuti konzumentu. Nejlépe je v Holovousích hodnocena dužnina jemná. Ve světě jsou spíše požadavky na pevnou dužninu.
Vďaka za upozornenie a pozdravujem Týden.cz...😀.

A samozrejme poďakovanie Mirkovi za zverejnenie skutočných výsledkov, ako aj za jeho komentár k nim. Čo sa týka môjho laického konzumného hodnotenia jabĺk, tak na hrúbku šupky a konzistenciu dužiny mám totožný názor ako Mirek. K výsledkom: prvých 6 odrôd holovouských, boli roky keď ich bolo aj 9, takže pokrok...😀. A ešte ma zaujala kolonka "Rubín žluté plody". IH
přasličák
Príspevky: 1553
Dátum registrácie: 14 Feb 2021, 07:31

Holovouska degustácia.

26 Jan 2022, 18:52

Já si pro sebe holovouskou degustaci doma přepočítávám. Pro mne je rozhodující celková chuť. Pořadí mého hodnocení chuti bylo Andera, Angold, HL 1834, Sisi, UEB 648/1, Rubelit , HL 353/04, Melrose, Orion, Red Topaz / ULO/, Vanesa, Elstar /ULO/...
Cekově opravdu holovouské vzorky byly chutné. K odrůdě Rubín - žluté plody nic nevím.
Ivan Hlavatý
Príspevky: 4892
Dátum registrácie: 21 Mar 2020, 10:03

Holovouska degustácia.

26 Jan 2022, 19:41

přasličák napísal:
26 Jan 2022, 18:52
Já si pro sebe holovouskou degustaci doma přepočítávám. Pro mne je rozhodující celková chuť. Pořadí mého hodnocení chuti bylo Andera, Angold, HL 1834, Sisi, UEB 648/1, Rubelit , HL 353/04, Melrose, Orion, Red Topaz / ULO/, Vanesa, Elstar /ULO/...
Cekově opravdu holovouské vzorky byly chutné. K odrůdě Rubín - žluté plody nic nevím.
Mirku, takže Angold u Teba poskočil pekne vysoko oproti 'oficiálnym' výsledkom. Zaujímavé je aj vysoké umiestnenie Melrose.
Ten "žltý Rubín" bude asi Gold Bohemia... IH
přasličák
Príspevky: 1553
Dátum registrácie: 14 Feb 2021, 07:31

Holovouska degustácia.

28 Jan 2022, 16:40

V celkovém mém individuálním hodnocení / včetně slupky / byl Angold na 12. místě. Vysoko jsem bodoval jeho vůni, chuť podle kyselosti a chuť celkovou. Usuzuji tak podle zaslaného přepisu mého hodnopcení. Originální protokol jsem nedostal a vzorky byly anonimní, takže si vše nepamatuji. Ve výsledné tabulce nejsou uvedena ani čísla vzorků. Moje hodnocení Angoldu bylo velice rozdílné, oproti celkovým výsledkům.
Na Žlutý Rubín se musím zeptat. Kdyby to byla Gold Bohemia, tak by to snad uvedli. Protože to nebylo tištěno odlišnou barvou, vzorek pocházel z Holovous. Jestli to není nějaká jejich mutace.
Ivan Hlavatý
Príspevky: 4892
Dátum registrácie: 21 Mar 2020, 10:03

Holovouska degustácia.

01 Apr 2022, 09:23

Holovousy - dňa 19.1.2022 tam prebehla tradičná zimná degustácia jabĺk. Na tomto vlákne sme sa jej už dosť podrobne venovali. Pridávam teraz ešte zhodnotenie z pohľadu organizátorov (zdroj: časopis Sady a vinice). Viaceré veci tu už spomenul aj Mirek Přasličák, ktorý bol jedným z degustátorov. Zdá sa, že holovouskí organizátori konečne prehodnocujú aj ich spôsob hodnotenia hrúbky šupky v bodovacom systéme, ktorý vôbec nekorešponduje so svetovým trendom posledných rokov (na čo tu už tiež jasne upozornil Mirek). IH

20220401_090439.jpg
20220401_090457.jpg
20220401_090504.jpg
20220401_090509.jpg
20220401_090525.jpg
20220401_090533.jpg
vysloužil
Príspevky: 4661
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 08:30

Holovouska degustácia.

01 Apr 2022, 11:49

Velmi zajímavé.
Co se týče diskutované slupky, já osobně hodnotím slupku ještě z trochu jiných hledisek. Hlavně jak chrání dužinu před vysycháním, vadnutím, moučnatěním a jak pevně na ní drží.
Třeba James Grieve má slupku jemnou, tenkou, ale při jídle se od dužiny odlupuje, což je dost nepříjemné. Naproti tomu Red Delicious má tuhou, pevnou, ale při jídle to nijak nevadí.
Pinova má slupku, která nezabrání vysychání plodu, a tak i když dužina je ještě pevná, slupka se začíná svrašťovat, což je sice hlavně optický, ale přeci jen handicap. Mastná slupka není příjemná, ale dužina pod ní nevadne. Suchá slupka je příjemnější, ale úniku vody z plodu tolik nebrání. Extrémem je kožovitá slupka, která usnadňuje transport, ale urychluje vadnutí.
Když to shrnu, u ranějších a moštovacích odrůd chci slupku jemnou, suchou, u skladovaných hladkou, pevnou.
Na holovouských degustacích mě zaujalo, že každoročně se vysoko umísťují jejich číselná novošlechtění. Usuzuji toho, že šlechtitelům hodně záleží na jejich prosazení a proto do degustace vybírají plody v co nejlepší kvalitě.
přasličák
Príspevky: 1553
Dátum registrácie: 14 Feb 2021, 07:31

Holovouska degustácia.

24 Máj 2022, 18:52

Zítra v Holovousech proběhne jarní degustace zimních odrůd jablek . Počasí má být deštivé, takže cesta nebude asi nejpříjemnější. Ale na vlastní degustaci se těším. Uvidíme, jak se umístí nové holovouské hybridy a jak je poslední dobou příjemným zvykem, porovnáme je s novinkama ze Střížovic. Po vlastní degustaci zástupci šlechtitelských stanic pohovoří o zkoušených odrůdách a hybridech, což považuji za velmi přínosné.
Ivan Hlavatý
Príspevky: 4892
Dátum registrácie: 21 Mar 2020, 10:03

Holovouska degustácia.

24 Máj 2022, 20:50

přasličák napísal:
24 Máj 2022, 18:52
Zítra v Holovousech proběhne jarní degustace zimních odrůd jablek . Počasí má být deštivé, takže cesta nebude asi nejpříjemnější. Ale na vlastní degustaci se těším. Uvidíme, jak se umístí nové holovouské hybridy a jak je poslední dobou příjemným zvykem, porovnáme je s novinkama ze Střížovic. Po vlastní degustaci zástupci šlechtitelských stanic pohovoří o zkoušených odrůdách a hybridech, což považuji za velmi přínosné.
Mirku, tešíme sa na podegustačné referovanie, aj o novinkách. Tieto "obyčajné české" ma zaujímajú tisíckrát viac než exotické zahraničné.
(P.S.: ČR je už vlastne tiež "zahraničie", ale krásna spolupráca Čechov, Moravanov a Slovákov na tomto fóre nejaké formálne hranice zmazáva - dúfam, že to nie je len môj pohľad na vec 👍😀). IH
přasličák
Príspevky: 1553
Dátum registrácie: 14 Feb 2021, 07:31

Holovouska degustácia.

26 Máj 2022, 06:08

Můj pohled na Česko-moravsko-slovenské soužití je stejný , jako má Ivan. V mém rodném listě je " Made in Czechoslovakia", jak se zpívá v jedné česko-slovenské populární písni. . Vztahy jsou bezproblémové a na fóru obzvláště. Mám na Slovensku spoustu přátel. Když v Česku velice často slyším libozvučnou slovenštinu, jaksi mne to pohladí u srdce. A netřeba tlumočníka.
Na degustaci v Holovousech pokračoval nastoupený trend velice příjemných, profesionálně vedených degustací. Degustaci řídil Ing Lubor Zelený. Degustace měla spád. Bylo degustováno 41 vzorků , převážně nových odrůd a novošlechtění, plus dva nulté vzorky. Organizátoři se opět nebáli zařadit i špičkové novinky konkurenčního pracoviště ze Střížovic. Degustované vzorky byly skladovány jak v běžné chladírně, tak i v ULO. Nezaznamenal jsem vyloženě špatný vzorek. Hodnocení bylo stejné, jak jsme z Holovous zvyklí, čím silnější slupka, tím vyšší ohodnocení. Po degustování anonimních vzorků jsme byli seznámení s názvy jednotlivých odrůd a novošlechtění. Ing Zelený a Ing. Černý pohovořili blíže k charakteristice zkoušených odrůd a novošlechtění z jejich pracovišť. Na celkové výsledky si musíme chvíli počkat. Jak je obdržím, vyvěsím je.
Pokud bych si mohl dovolit mé individuální hodnocení, kde jako konzument opačně hodnotím slupku, čím jemnější, tím lepší hodnocení, a rozhodující je u mne chuť celková. Nejvíce mne zaujaly odrůda zimní Andera /ULO/ z Holovous / Melrose x Rubín/ a ze Střížovic zimní Orange Crisp / ULO , syn. UEB 648/1, křížení Fuji x Heliodor, oranžové, pevná, chruplavá dužnina, sladké, nutná probírka, sklon k alternaci /, UEB 4702/1 / ULO, křížení UEB 3317 x Mira, polygenní rezistence ke strupovitosti, červené, pevná, chruplavá dužnina, nutná probírka / a zejména novošlechtění UEB 5060/1 / ULO, křížení Barby x Natyra, žluté, velké , polygenně resistentní ke strupovitosti, pevná, chruplavá, i když jemná dužnina, abnormálně šťavnatá, bez vysokých nároků na délku vegetace. Milovníci chuti Admirálu se máme na co těšit. Zejména to poslední uvedené novošlechtění mu bude asi silně konkurovat.
Ivan Hlavatý
Príspevky: 4892
Dátum registrácie: 21 Mar 2020, 10:03

Holovouska degustácia.

26 Máj 2022, 07:59

přasličák napísal:
26 Máj 2022, 06:08
...a zejména novošlechtění UEB 5060/1 / ULO, křížení Barby x Natyra, žluté, velké , polygenně resistentní ke strupovitosti, pevná, chruplavá, i když jemná dužnina, abnormálně šťavnatá, bez vysokých nároků na délku vegetace. Milovníci chuti Admirálu se máme na co těšit. Zejména to poslední uvedené novošlechtění mu bude asi silně konkurovat.
Mirku, vďaka za zaujímavé informácie. Vidno, že v ÚEB aj v Holovousích sa činia - len tak ďalej ! Trendy sú (aspoň v ÚEB) zrejmé - snaha vyšľachtiť jablká s kvalitnou a šťavnatou štruktúrou dužiny, rezistentné (ideálne na polygénovom podklade), no a - samozrejme - vizuálne pekné a najmä chuťovo kvalitné.
Čo sa týka novošľachtenia UEB 5060/1, je zaujímavé, že z kríženia dvoch červenoplodých odrôd vznikla odroda žltoplodá. Aj keď Barby až taká intenzívne červená nie je, ale Natyra (SQ159) je vyslovene sýtočervené jablko.
Ako "agent" si neodpustím 2 poznámky:
- Škoda, že holovouští nezaradili do degustácie aj odrodu, ktorej meno sa nevyslovuje.
- Je zaujímavé, že túto odrodu v ÚEB nevyužívajú na kríženie pri šľachtení nových odrôd (možno z obavy z pehovitosti, a možno aj použili, ale výsledky boli "nevalné"...).
Každopádne sa ešte tešíme na ďalšie informácie od Mirka, vrátane výsledkov. IH
Napísať odpoveď