Skladovanie jabĺk

Ivan Hlavatý
Príspevky: 4892
Dátum registrácie: 21 Mar 2020, 10:03

Skladovanie jabĺk

03 Dec 2021, 13:22

rony napísal:
03 Dec 2021, 11:07
dakujem,
teda v praxi je vydrz Karnevalu a Merkuru cca rovnaka?
Teda nie je dovod preferovat z hladiska skladovatelnosti jeden z nich dvoch?
Mal som spociatku pocit, ze Karneval vydrzi menej.
Pre mna na juhu je skor vyhoda Karnevalu, ze mu vyhovuje neskorsi zber. Lebo pokial to jablko na strome neprezrie, tak radsej ho necham na strome ako ho dat do este teplej pivnice.
Byva vo vseobecnosti dovod pri zimnych jablkach obrat ich skor aby neprezreli?
Lebo kupovali sme jablka zo sadov a neraz som mal pocit, ze aj taky Topaz ci Rubinola boli este v novembri/decembri akoby prezrete. Teda, sa mi zdalo, ze na dany mesiac maju prilis malo kyselin. A mal som pocit, ze aj rychlejsie stracali kvalitu - vydrz/skladovatelnost.
1. Karneval aj Merkur vydržia v bežnej pivnici vo vysokej kvalite zhruba do konca februára až začiatku marca. Potom postupne dochádza k zvrašťovaniu šupky, klesá šťavnatosť a mení sa konzistencia dužiny. Merkur sa ale oberá o dosť skôr než Karneval a môže sa konzumovať okamžite, takže jeho reálny 'shelf-life' je v skutočnosti dlhší. Zároveň sú to chuťovo diametrálne odlišné odrody - Merkur je sladký, Karneval príjemne kyslastý, oba vysoko šťavnaté a výborné. Veľmi sa líšia aj farbou dužiny - Merkur ju má žltooranžovú, Karneval snehobielu.
Skladovateľnosť jabĺk resp. jej dĺžka je len jednou z charakteristík odrody. Treba ju brať do úvahy pri plánovaní odrodovej skladby v záhrade. Nemá zmysel mať pre svoju spotrebu veľa odrôd, ktoré "končia" v januári, rovnako ako je zbytočné mať iba samé "trvalky" typu Admiralu, Idaredu, Melrose, Topazu, Fuji a pod. Ideálne je mať k dispozícii čerstvé jablká od júla do mája, a zároveň čo najväčšiu pestrosť chutí, tvarov a farieb, ako aj široký rozsah 'shelf-life'. A tomu prispôsobiť priebežnú konzumáciu (názorne: nezjem ako prvé Admiraly, ale radšej Rubíny a Bohemie, takisto si nenechám všetky Karnevaly až na február...).
2. V zásade platí, že jablká treba obrať v optimálnom čase ich tzv. oberačkovej zrelosti. Sú rôzne metódy ako tento termín určiť (nechcem zachádzať do detailov). Skúsenému záhradkárovi stačí pohľad na strom. Niektorým odrodám prospeje (v zmysle predĺženia 'shelf-life') tzv. "podtrhnutie" - teda zber o trochu skôr než by bolo optimálne. Paradoxne, niektorým odrodám to neprospeje a ich 'shelf-life' to skráti. Čo som v praxi vypozoroval, tak medzi ne patrí Karneval, z hrušiek Hardenpontova. Pri nich trochu neskorší zber prospeje kvalite aj trvanlivosti plodov. IH
vysloužil
Príspevky: 4661
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 08:30

Skladovanie jabĺk

03 Dec 2021, 14:44

V délce skladovatelnosti hraje významnou roli řada proměnných. Kvůli nim jsou rozdíly v trvanlivosti jablek jedné a téže odrůdy až v řádu měsiců (!)
1. O době sklizně byla řeč. Některým odrůdám prospěje podtržení (Spartan, Smiřické, Melodie), jiné chtějí sklidit naopak co nejpozději (Idared, Golden, Heliodor, aj)
2. Z vyšších a chladnějších poloh vydrží jablka déle a není to dáno jen tím, že v nižších dozrává dřív. Některé odrůdy naopak v horších polohách nedosáhnou optimální zralosti a vydrží méně (Golden, Zvonkové).
3. Podle literatury na nižších tvarech je skladovatelnost kratší než na polokmenech. Z osobní zkušenosti to nemohu potvrdit, jsou-li oba tvary stejně živené a řezané, rozdíly jsem nepozoroval.
4. Roli hraje výše sklizně. Má-li strom v daném roce jen slabou úrodu, plody jsou větší, ovšem skladovatelnost krátká.
5. Není sklep jako sklep. Rozdíly v teplotě, vlhkosti, větrání jsou velké a skladovatelnost s tím souvisí. Čím více ovoce na metr krychlový prostoru je uskladněno, tím dříve dozraje. To samozřejmě neplatí pro sklady s řízenou atmosférou a teplotou.
Postřeh z praxe: Část jablek jsem odnesl po sklizni do sklepa. Další část ponechal v chladné komoře a něco zůstalo v bednách venku (většinou přebrané - horší kvality, menší, narušené). Již v tuto dobu je rozdíl v chuti a konzistenci dužiny docela markantní. Plody ze sklepa (je to dáno vyšší teplotou) jsou nejzralejší, kdežto ty ponechané venku se od utržení nezměnily. Mrazy zatím neublížily, s příchodem silnějších to bude jiná.
rony
Príspevky: 510
Dátum registrácie: 09 Nov 2021, 16:25
Bydlisko: Zahorie - juhozapad Slovenska 200mnm, podhorie M. Karpat

Skladovanie jabĺk

05 Dec 2021, 18:10

Cital som nejake prispevky, ze Topaz si lepsie drzi kvalitu ako Sirius, teda ma v pivnici dlhsiu vydrz. Suhlasite s tym, je to znatelny rozdiel?
Ivan Hlavatý
Príspevky: 4892
Dátum registrácie: 21 Mar 2020, 10:03

Skladovanie jabĺk

05 Dec 2021, 18:45

rony napísal:
05 Dec 2021, 18:10
Cital som nejake prispevky, ze Topaz si lepsie drzi kvalitu ako Sirius, teda ma v pivnici dlhsiu vydrz. Suhlasite s tym, je to znatelny rozdiel?
S Topazom mám mnohoročné skúsenosti, Sirius mám síce čerstvo zasadený, ale ešte nerodil. Takže k Siriusu sa veľmi vyjadrovať nebudem, hádam len toľko, že istým nedostatkom je uňho podľa referencií postupné vráskavenie šupky. Či sa objaví už vo februári, alebo neskôr, to zrejme bude dosť závisieť od kvality pivnice, najmä jej vlhkosti. Aký je (ak vôbec) dosah na kvalitu dužiny, k tomu nech sa vyjadria tí, čo s ním majú viacročné skúsenosti.
Topaz je u mňa odroda, ktorá patrí k tým dlhšie skladovateľným. V dobrej kvalite vydrží minimálne do začiatku apríla, často aj dlhšie. Zaujímavé je, že plody nezvyknú vráskavieť, skôr sa na jar ich 'preexpirácia' prejaví poklesom šťavnatosti dužiny a zhoršením jej konzistencie. V mojich podmienkach sa od marca občas prejavuje na niektorých plodoch aj ich ložiskovité nahnívanie, súvisiace pravdepodobne s mikrotraumami šupky pri zbere, alebo už na strome. Topaz síce pri zbere pôsobí "kamenným" dojmom, ale na toto je dobré si dať pozor a plody oberať jemne.
Na foto 1-3 je postupne Topaz koncom januára, koncom februára a v polovici apríla. Na foto 4 je porovnanie farby dužiny Topazu (vpravo) s Karnevalom (vľavo). Na foto 5,6 je krajšie vyfarbený plod Topazu. Napokon na foto 7 sú Topazy z tohtoročnej úrody (oberané 14.10 2021). IH

Screenshot_20211205-184549_Chrome.jpg
Screenshot_20211205-184634_Chrome.jpg
Screenshot_20211205-184711_Chrome.jpg
Screenshot_20211205-184711_Chrome.jpg (78.61 KiB) 2046 zobrazení
Screenshot_20211205-190200_Chrome.jpg
Screenshot_20211205-190315_Chrome.jpg
Screenshot_20211205-190712_Chrome.jpg
Screenshot_20211205-190647_Chrome.jpg
hugovotr
Príspevky: 644
Dátum registrácie: 18 Sep 2020, 12:52
Bydlisko: Moravské Toskánsko

Skladovanie jabĺk

05 Dec 2021, 19:47

Topaz vydrží o pár týdnů déle, v našem sklepě v dobré kondici do března. Sirius se začíná začátkem února scvrkávat, jeho rodič GD už v lednu. Suchý sklep🤨
rony
Príspevky: 510
Dátum registrácie: 09 Nov 2021, 16:25
Bydlisko: Zahorie - juhozapad Slovenska 200mnm, podhorie M. Karpat

Skladovanie jabĺk

05 Dec 2021, 19:57

Krasne jablcka mate, ako vzdy.
Topaz milujem, pre jeho bohatu chut s vyraznou kyselinkou.
Mne sa nikdy nezdal prilis kysly, ani ked som ho jedol v novembri. Skor naopak uz od marca mi tam tie kyselinky aj trochu chybali (ale urcite tam stale boli).
V sadoch sme kupovali hlavne Topaz (T.), doplnkovo aj Goldstar(GS). Pamatam, si ze kto vydrzal dlhsie bolo premenlive, ale skor sa mi zda, ze GS byval castejsie ku koncu lepsi v kvalite duziny/stavnatosti - hlavne maval pevnejsiu duzinu.
Sirius, Lunu som vsak nikdy neskladoval. Cakal by som ze tieto by mali byt podobne Goldstaru.
rony
Príspevky: 510
Dátum registrácie: 09 Nov 2021, 16:25
Bydlisko: Zahorie - juhozapad Slovenska 200mnm, podhorie M. Karpat

Skladovanie jabĺk

05 Dec 2021, 20:03

my sme davali pri skladovani na debnicku IBA zhora foliu (zospodu a z bokov nie), aby sa zvysila vlhkost, mozno to Goldstaru pomohlo.
Ivan Hlavatý
Príspevky: 4892
Dátum registrácie: 21 Mar 2020, 10:03

Skladovanie jabĺk

24 Mar 2022, 17:13

Sme pomaly na konci marca a to je čas, keď sa výrazne zrýchli oddeľovanie "zrna od pliev" - z hľadiska skladovateľnosti (shelf-life). Vybral som na ukážku 3 české odrody - Admiral, Lucy a Topaz. Plody týchto troch odrôd sú stále v perfektnom 'čerstvom' stave, a to napriek tomu, že po celý čas sú "skladované" v obyčajnej garáži. Jablká nejavia (takmer) žiadne známky vráskavenia šupky, ich tonus je stále (takmer) dokonalý a dužina si zachováva kvalitnú konzistenciu, šťavnatosť aj chuť. Nemenej cenný je fakt, že straty skládkovými chorobami (hniloba) sú prakticky nulové (u Amiralu a Lucy žiadne, u Topazu asi tak 3-4 plody za celú dobu skladovania). Po dokumentačnom vyfotení plodov som si sám pre seba povedal: "Poškuľuješ po všelijakých odrodách z rôznych krajín a kontinentov, a pritom máš priamo pod nosom špičkovú kvalitu - zo susednej krajiny". V prípade Admiralu, Lucy aj Topazu ide o výzorom atraktívne jablká, chuťovo vynikajúce, s výbornou skladovateľnosťou aj v bežných "podmienkach" (garáž...!) a minimálnymi stratami počas skladovania. Navyše ide vo všetkých troch prípadoch o tzv. 'rezistenty' (pri Admirale dokonca na polygénovom podklade), pestovateľné s maximálne redukovanou chemickou ochranou fungicídmi. Čo viac si priať ? Nezostáva než hlboko sa pokloniť úžasnej práci českých šľachtiteľov a vzdať hold výsledkom ich snaženia. Zlaté české ručičky ! Za všetkých hobíkov - ĎAKUJEME ! IH

20220324_155955.jpg
20220324_160044.jpg
20220324_160022.jpg
20220324_160017.jpg
20220324_160333.jpg
20220324_160336.jpg
20220324_163438.jpg
20220324_163425.jpg
20220324_160401.jpg
M.H
Príspevky: 1719
Dátum registrácie: 19 Jan 2021, 13:56
Bydlisko: 250mnm/severovýchod

Skladovanie jabĺk

24 Mar 2022, 19:38

Královské jabka, jsou jak z katalogu. :thumbup: Já bych vás chtěl mít za souseda, že bych odebíral přebytky. :)
Ivan Hlavatý
Príspevky: 4892
Dátum registrácie: 21 Mar 2020, 10:03

Skladovanie jabĺk

28 Apr 2022, 20:31

Novozélandská odroda BRAEBURN je známy preborník v kategórii 'shelf-life'. Táto relatívne staršia odroda sa stále drží na výslní medzi marketingovo vychytenými sortami, najmä vďaka svojej výbornej skladovateľnosti, bezproblémovému transportu, celkom peknému vzhľadu, vysokej plodnosti a v neposlednom rade aj príjemnej harmonickej sladko-kyslej chuti. Dnes som degustoval plod farebne atraktívnejšieho novšieho klonu Braeburn Mariri Red (foto 1-3). Pekne vyfarbené jablko malo bezchybný vzhľad, stále kvalitnú konzistenciu žltkastej dužiny a aj príjemnú chuť. Na môj vkus však už nižšiu šťavnatosť - tou ale Braeburn neoslňuje ani na svojom konzumnom vrchole. Aj koncom apríla je to ale ešte stále celkom kvalitné jablko na konzumáciu. Tvrdiť však, že by Braeburn mohol v tomto čase vážnejšie konkurovať Admiralu, by bolo dosť prehnané. Predsa len - chruplavosť a šťavnatosť pevnej dužiny Admiralu sú minimálne o level vyššie, a takisto aj chuť. Ak ale nebudeme porovnávať s Admiralom, tak potom platí, že Braeburn patrí k tomu najlepšiemu, čo bežný hobík koncom apríla ešte môže nájsť v pivnici. A tá farebná kombinácia bordovej šupky a žltej dužiny má tiež niečo do seba.

P.S.: Pôvod Braeburnu je trochu zahalený tajomstvom - isté je, že bol nájdený v r.1952 ako náhodný semenáč. Dlhé roky sa ako rodičovské odrody uvádzali Lady Hamilton a Granny Smith (menej často aj Lady Hamilton a Coxova reneta). Najnovšie výskumy naznačujú, že Braeburn je potomkom odrôd Delicious a Sturmer Pippin (foto 4), pričom Lady Hamilton je súrodencom Braeburnu. Sturmer Pippin je stará anglická odroda, ktorá je zasa potomkom Ribstonského. IH

20220428_200327.jpg
20220428_200313.jpg
20220428_200336.jpg
Screenshot_20220428-203909_Chrome.jpg
Napísať odpoveď