Degustácia - zimná/jarná, amatérska a nezáväzná

kvas
Príspevky: 583
Dátum registrácie: 08 Mar 2020, 21:19

Degustace jarní, amatérská, nezávazná.

28 Mar 2022, 00:18

Viac-krat sa tu spominal Topaz, mam k nemu dotaz: nie je to u mna dopestovany Topaz, mam ho zo samozberu. Postupom casu sa mi zda, ako keby ta jeho kyselinka ustupovala a prevazuje stadkost, resp. ako keby stracal ten (cestina ma to vystizny termin) "říz". Je to len moj subjektivny pocit, alebo sa chut Topazu takto, s postupom casu, meni? Priznam sa, viac mi chutil v tej kyslejsej verzii.
Ivan Hlavatý
Príspevky: 4892
Dátum registrácie: 21 Mar 2020, 10:03

Degustace jarní, amatérská, nezávazná.

28 Mar 2022, 19:48

kvas napísal:
28 Mar 2022, 00:18
Viac-krat sa tu spominal Topaz, mam k nemu dotaz: nie je to u mna dopestovany Topaz, mam ho zo samozberu. Postupom casu sa mi zda, ako keby ta jeho kyselinka ustupovala a prevazuje stadkost, resp. ako keby stracal ten (cestina ma to vystizny termin) "říz". Je to len moj subjektivny pocit, alebo sa chut Topazu takto, s postupom casu, meni? Priznam sa, viac mi chutil v tej kyslejsej verzii.
Práve som dojedol 2 Topazy. Môj dojem: tá kyselinka tam stále je, samozrejme už nie taká intenzívna ako trebárs v decembri. Topaz by som teraz hodnotil ako chuťovo harmonické jablko, stále s miernou prevahou kyseliniek. Momentálne mi trochu pripomína Coxovu renetu tak mesiac po obratí. To, že odrody s výraznou prevahou kyseliniek časom v priebehu skladovania postupne strácajú kyslosť, je zákonité, inak by sa napríklad také Ontario ani nedalo konzumovať. Topaz je u mňa teraz ku koncu marca stále kvalitný, určite nie sladký. Kyselinky tam stále sú a stále (aj keď už nie natoľko výrazne) prevažujú.

(Na foto reminiscencia na polovicu októbra, kedy som Topaz oberal. Je to jedna z mojich najobľúbenejších odrôd, najmä čo sa týka skvelej chuti). IH

Screenshot_20220328-195241_Chrome.jpg
Screenshot_20220328-195316_Chrome.jpg
Screenshot_20220328-195336_Chrome.jpg
andrejZA
Príspevky: 200
Dátum registrácie: 30 Mar 2021, 20:54

Degustace jarní, amatérská, nezávazná.

28 Mar 2022, 20:27

Tiež som mal prednedávnom možnosť ochutnať Topaz u kamaráta, ktorý mal jabĺčka uložené v bežnej (nie moc chladnej) pivnici. Chutil mi aj napriek trošilinku povädnutejšej dužine. Najviac z tých odrôd, čo mi priniesol, však u mňa bodovala Pinova. Som preto veľmi rád, že som si ju vlani prištepil do Priesvitnej letnej, ktorej asi nechám len zopár spodných konárov. Mal na porovnanie aj niekoľko starých odrôd (ako veľký nadšenec pre staré krajové odrody), ale asi som už zhýčkaný tými novšími, takže poviem pravdu, že mi nechutili. Mal tam aj Ontario, ale to by u mňa skončilo na poslednom mieste. V podstate všetky odrody čo mal, mi ponúkal aj na zaštepenie, preto som bol veľmi vďačný, že pred rozhodnutím, či zapestovať novú odrodu, som mal možnosť zistiť, či mi bude chutiť.
Pred pár dňami som mal možnosť zohnať vrúbeľ z Rubína, aj som ho už navrúbľoval, a zhodou okolností na ďalší deň som Rubíny objavil aj v supermarkete. Neprišli mi nejako chuťovo výrazné, ale to ani kupovaná Pinova. S tou kamarátovou sa nedala porovnať, čo do chuti a arómy. Možno len potrebovala trochu odležať. Naopak, mojej žene nech ponúknem akúkoľvek novinku z obchodu, vždy to uzavrie konštatovaním, že najviac jej chutia naše jonatánky.
Používateľov profilový obrázok
Mikeš13
Príspevky: 2184
Dátum registrácie: 23 Mar 2020, 17:06
Bydlisko: ČR - severozápad

Degustace jarní, amatérská, nezávazná.

28 Mar 2022, 20:50

Letos měl tady Topaz málo kyselinek už při sklizni. Jestli to bylo trochu pozdnějším termínem sklizně nebo průběhem počasí, nevím.
vysloužil
Príspevky: 4661
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 08:30

Degustace jarní, amatérská, nezávazná.

29 Mar 2022, 08:45

Mikeš13 napísal:
28 Mar 2022, 20:50
Letos měl tady Topaz málo kyselinek už při sklizni. Jestli to bylo trochu pozdnějším termínem sklizně nebo průběhem počasí, nevím.
Mě už původní nadšení z Topazu přešlo. Plody jsou spíš menší, kyselinka přetrvává. V této době, kdy se cukry a kyseliny dostanou do rovnováhy, ztrácí dužina svoji konzistenci.
Navíc jsou Topazy citlivé na houbu Elsinoe pyri a při skladování jsou nadprůměrné ztráty hnilobou.
Pro moji polohu to není ideální odrůda.
Ivan Hlavatý
Príspevky: 4892
Dátum registrácie: 21 Mar 2020, 10:03

Degustace jarní, amatérská, nezávazná.

29 Mar 2022, 09:08

Dr.Vysloužil napísal:
"Mě už původní nadšení z Topazu přešlo. Plody jsou spíš menší, kyselinka přetrvává....Navíc jsou Topazy citlivé na houbu Elsinoe pyri a při skladování jsou nadprůměrné ztráty hnilobou. Pro moji polohu to není ideální odrůda".

'Pes bude zakopaný' v tej poslednej vete. Rešpektujem Milošove poznatky zo záhrady vo vyššej polohe a svahovo orientovanej prevažne na sever.
Avšak: u mňa Topaz nezdrobňuje ani na A2-ke a chuťovo je skvelý, rozhodne nie nepríjemne kyslý. Elsinoe pyri u mňa našťastie (zatiaľ) nie je. Skladovanie (aj v garáži...) znáša Topaz perfektne, straty hnilobou sú minimálne. Teraz koncom marca patrí k odrodám, ktoré sú z hľadiska 'čerstvosti', konzistencie a šťavnatosti dužiny na tom najlepšie. Pravdepodobne (resp. takmer určite) Topaz nie je najvhodnejší do drsnejších a vyšších polôh. Ale v teplejších nížinách a slnečných stredných polohách tento už relatívne 'starší' český rezistent patrí podľa mňa k tomu najlepšiemu, čo sortiment jabloní ponúka.
(Podobné konštatovanie - asi ešte viac - platí aj pre ďalšiu českú odrodu bohatú na kyselinky - Karneval. Ten je u mňa momentálne čerstvosťou a kvalitou minimálne na úrovni Topazu). IH
Libor1
Príspevky: 189
Dátum registrácie: 10 Mar 2020, 11:48

Degustace jarní, amatérská, nezávazná.

29 Mar 2022, 10:39

Mozno Topaz Red by mohol v severnejsich polohach byt vhodnejsi - vyfarbuje sa skor...
U mna je to i teraz, ked zacina stracat kyselinky i stavu, stale najchutnejsia odroda, oproti Topazu je kompletne vyfarbena uz skoro na jesen, az by som si zelal aby to bolo neskor, kedze pri zbere na jesen je vonku stale teplo. Jedinym konkurentom mu je teraz Admiral, ktory ho zacina stavnatostou uz porazat. Chutovo je vsak este stale Red Topaz aj pred Admiralom (aj ked ten rozdiel je uz minimalny - niektori clenovia rodiny uprednostnuju Admiral, minuly rok i ja). Pinova a Sirius sa koncom marca hodne kazia a su uz maksie. Straty Red Topazu a Admiralu su aj v mojich nevhodnych skladovacich podmienkach minimalne. Problemom Topazu je nachylnost na krckovu hnilobu a vyrastky na kmeni v podobe vzdusnych korienkov (viry?). Na M111 su plody R. Topazu stredne a vacsie, Admiral ich na M26 ma hodne vacsie.
Naposledy upravil/-a Libor1 v 29 Mar 2022, 10:54, upravené celkom 1 krát.
vysloužil
Príspevky: 4661
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 08:30

Degustace jarní, amatérská, nezávazná.

29 Mar 2022, 10:53

Libor1 napísal:
29 Mar 2022, 10:39
Mozno Topaz Red by mohol v severnejsich polohach byt vhodnejsi - vyfarbuje sa skor...
U mna je to i teraz, ked zacina stracat kyselinky i stavu, stale najchutnejsia odroda, oproti Topazu je kompletne vyfarbena uz skoro na jesen, az by som si zelal aby to bolo neskor, kedze pri zbere na jesen je vonku stale teplo. Jedinym konkurentom mu je teraz Admiral, ktory ho zacina stavnatostou uz porazat. Chutovo je vsak este stale Red Topaz aj pred Admiralom (aj ked ten rozdiel je uz minimalny - niektori clenovia rodiny uprednostnuju Admiral, minuly rok i ja). Pinova a Sirius sa koncom marca hodne kazia a su uz maksie. Straty Red Topazu a Admiralu su aj v mojich nevhodnych skladovacich podmienkach minimalne.
Vybarvení plodů, to je to jediné, v čem je Topaz perfektní. Sytá pruhovaná červeň po celém plodu s oranžovým nádechem, co víc si přát? Red Topaz je celočervený, ale nemůžu říci, že by se mi líbil víc. Delor, Angold a některé další mají větší plody, lepší chuť i strukturu dužiny. Admirál vynechávám, ten jezdí jinou kubaturu.
Ivan Hlavatý
Príspevky: 4892
Dátum registrácie: 21 Mar 2020, 10:03

Degustace jarní, amatérská, nezávazná.

29 Mar 2022, 13:16

vysloužil napísal:
29 Mar 2022, 10:53
Admirál vynechávám, ten jezdí jinou kubaturu.
O Admirale sme tu už mali: "Admiral hrá inú ligu".
Teraz máme: "Jezdí jinou kubaturu".

Čo ešte střížovickí agenti pridajú ?
(Napr.: Admiral, ten "...chodí do inej školy", "...sedí v inom parlamente", "...jazdí na inom koni", "...boxuje v inej váhe", "...obieha po inej orbite", "...pije v inej cenovej", "...fajčí iné cigary", "...frčí na inom matroši".) ?

Pritom by stačilo normálne, skromne povedať: "Admiral je jablko z inej planéty". 😀
IH-střížovický agent 001.
andrejZA
Príspevky: 200
Dátum registrácie: 30 Mar 2021, 20:54

Degustace jarní, amatérská, nezávazná.

29 Mar 2022, 15:23

Pochopil som správne, keď to trochu zjednoduším, že Topaz vypestovaný napr. v Podunajskej nížine je celkom iné jablko než Topaz z Pardubického kraja? A že potom ani v podmienkach severného Slovenska to nemusí byť také pravé orechové? Je to tak aj s inými odrodami, ktoré sa tu na tomto fóre pomerne hodne spomínajú?
Napísať odpoveď