Grávštýnské a jeho mutace

Používateľov profilový obrázok
Jaroslav - Pear Man
Príspevky: 208
Dátum registrácie: 16 Apr 2020, 21:23
Bydlisko: Český ráj, 290 m.n.m

Grávštýnské a jeho mutace

18 Nov 2020, 22:18

Rozhodl jsem se založit téma této mé nejoblíbenější letní odrůdě jabloní.

Mé zkušenosti s Grávštýnským z velmi teplé a suché polohy kolem 300 m.n.m. (běžně se tu s úspěchem pěstují meruňky a broskvoně).

Když jsem se přestěhovali do starého a námi opraveného domu, tak jsme měli na zahradě 2 zakrslé jablůňky vysoké a široké asi 3,5 metru. Jedna z nich byla nejspíš Grávštýnské červené, nebo jíná mutace. Bylo mi tak 3-4 roky, když jsem poprvé ochutnal tyto plody a okamžitě jsem si tu chuť a též vůni velmi oblíbil a dosud jsem chutnější odrůdu nejedl. Později, asi za 7 let si můj otec řekl, že ji okope, pohnojí a ořeže podle knížky, aby plodila více větších jablek. Napřed přestala plodit a pak se do jejích kořenů pustily hryzci a to byl její konec.

Pak jsem se o pár let později v roce 2006, když jsem se začal zajímat o stromy, to mi bylo necelých 13 let, dozvěděl že nám patří i parcela u polní cesty se 4 hodně starými jabloněmi očividně na semenáčích. Tak jsem se chtěl o ně začít starat a s tátou jsme u nich provedli zmlazovací radikální řez, nejvíce právě u Grávštýnského, to jablko jsem hned poznal, ikdyž jsem ještě nevěděl ten název, protože je nezapomenutelné. Na této odrůdě jsem se každý rok učil řez z vlastních chyb a postupně začal strom i trochu plodit. Už tehdy ale prosychal a trpěl hnilobou, rakovinou a hrozně také plochovitostí větví, nicméně mladé výhony rychle rostly a měl jsem z toho radost. Také nikdy netrpělo strupovitostí, jenom občas pár stroupků na plodech.

Za několik let se začaly velké větvě rozlamovat. Byl to smutný pohled. Nakonec, když zaplodila nejvíce, rozlomila se vejpůl. Pak jsem z těch jablek ještě dělal velice sladký mošt světlé růžové barvy. Ale strom už jsem radši potom zkácel, protože byl celý prorostlý žlutou houbou. Plody koncem srpna vždy dost padaly před dozráním, ale i tak se jich dalo docela dost očesat a asi měsíc uskladnit.

Letos se mi podařilo přes internet sehnat Grávštýnské červené na semenáči, tak jsem ho objednal z webu stareodrudy.org a dorazil v pěkném stavu jak větví, tak kořenů a dobře se ujal a měl dlouhé přírůstky. Jen byl problém se srnkama, které v létě ožírali spodní malé větvě s listy.
Obrázok

Mimochodem před několika lety tu zdejší spolek u stejné cesty, ale o něco dále vysazoval vedle velkých polí několik jabloní na semenáčích právě odrůdy Grávštýnské spolu se Sudetskou renetou. Což mě taky potěšilo. Tyto stromy mají krasný zdravý, bujný růst, jen je škoda, že občas nějaké větvě zlomí asi kombajn nebo traktor. S plodností si dávají už dlouho na čas, což je pro odrůdu také typické. Na jaře jsem je trochu prosvětloval. A po dlouhé době letos koncem zaří jinde opět ochutnal tato vynikající jablka.

Pozn.: Starý strom jsem několikrát fotil na digitální foťák, ale fotky uložené někde v nějaké složce na PC už nenašel. A letošní plody jsem vyfotit zapomněl.. Tak snad pan Vysloužil, nebo někdo jiný doplní. Dobrý popis má např. zde http://www.sadarstvi.cz/gravstynske/.
vysloužil
Príspevky: 4661
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 08:30

Grávštýnské a jeho mutace

19 Nov 2020, 09:44

Fotka třeba tu:
http://jirivyslouzil.cz/databaze_ovoce/gravstynske-2/

Nevím, jestli je dobré vysazovat Grávštýnské spúolu se Sudetskou renetou. Obě odrůdy rostou a plodí dost odlišně a vyžadují taky jinou péči. Grávštýn je možné ponechat svému osudu, Sudetská sice zezačátku roste pěkně, ale vyžaduje pravidelný řez, zmlazování a výživu, jinak zababčí (což Grávštýnskému rozhodně nehrozí).
Osobně bych loboval za to, aby se Sudetská reneta vrátila - alespoň do zahrádek. Je to mimořádně plodná a pěstitelsky vděčná odrůda. Snese jakoukoli polohu, odolává mrazům, nevyžaduje chemickou ochranu, přináší vysoké úrody slušně velkých a pěkných plodů. Nezkušenému pěstiteli odpustí jakékoli chyby v ošetřování a řezu. Má i své nevýhody - kvůli vysoké plodnosti se na chudých půdách brzy vyčerpá. Na rozdíl od jiných odrůd Sudetská na nedostatek živin nezareaguje snížením úrody nebo velikosti plodů, nýbrž zhoršením kvality a sladkosti dužiny. To vede mnohé pěstitele starších stromů k mylnému názoru, že Sudetská reneta je podprůměrné chuti. U dobře živených stromů to není pravda. Díky drsnější slupce se jablka dobře přepravují a při brzkých mrazících nenamrznou, ale taky ve sklepě trochu vadnou. Opravdové nedostatky vidím dva: Trvanlivost ve sklepě není příliš dlouhá (max. do února) a při delším skladování ztrácí slupka svoji krásně cihlově červenou barvu. Protože se jedná o jablko do drsných poloh, dokáže v lepších jabloňářských oblastech přezrát na stromě, což významně zkrátí její skladovatelnost. Plně vyzrálé sklizené plody se tak stávají podzimní odrůdou.
Používateľov profilový obrázok
Mikeš13
Príspevky: 2184
Dátum registrácie: 23 Mar 2020, 17:06
Bydlisko: ČR - severozápad

Grávštýnské a jeho mutace

19 Nov 2020, 11:16

Grávštýnského mám dva stromy v cca 235 m n. m. - starý (na leteckých fotomapách z 50. let je už vzrostlý a tak odhadem těch 90 let mít bude) a mladý, který jsem kupoval na podnoži A2, ale z kterého se vyklubala jiná odrůda, byl před 5 lety přeroubován rouby ze starého stromu. Chuťová kvalita plodů "veterána" je výborná, u mladého ta chuť zatím po dvou úrodách nedosahuje kvalit plodů starého. Snad se to věkem zlepší.
Choroby: strupovitost - vyjíměčně stroupek na pár plodech z celé úrody, jiné nepozoruju;
Škůdci: obaleč - ten docela dost řádí a stojí za předčasným opadem plodů;
Opad plodů v plné zralosti je běžný a je to ta optimální konzumní doba - takže nepodtrhávat, nenechávat přezrát (i když to moc u této odrůdy nehrozí). Ze starého stromu jablka skoro nečešu, protože se na něj ve svahu nedostanu (12m).
Starý strom - střídavá plodnost (ob rok), mladý teď zatím plodil dva roky po sobě.
Jinak tady má dlouhou sklizňovou dobu zralosti - letos od 10. září do začátku listopadu; červivé padanky jedlé a moštovatelné už i od poloviny srpna. Skladované na lodžii vydrží přes Vánoce i déle, ale kvalita jde dost dolů a chuti Grávštýnského se nepodobá.
Vybarvení plodů typicky dané odrůdě, ale objevují se tu i plody celočervené, dále kropenaté (bez běžného žíhání).
Výborné na přímý konzum a moštování.
Prílohy
IMG_8468 - Grávštýnské (J).JPG
IMG_3919.JPG
IMG_0178.JPG
IMG_0180.JPG
IMG_7387 - Grávštýnské.JPG
vysloužil
Príspevky: 4661
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 08:30

Grávštýnské a jeho mutace

19 Nov 2020, 15:15

U Mikeše se jedná o typický vzhled mutace Grávštýnské červené. Udává se, že tato mutace je o něco plodnější. Měl jsem na zahradě 3 staré stromy (1x červené, 2x obyčejné), rozdíl v plodnosti jsem nepozoroval, v atraktivnosti vzhledu ovšem ano. Typické pro Grávštýna jsou sněhobílé květy.
Používateľov profilový obrázok
Mikeš13
Príspevky: 2184
Dátum registrácie: 23 Mar 2020, 17:06
Bydlisko: ČR - severozápad

Grávštýnské a jeho mutace

19 Nov 2020, 19:32

Ona většina plodů odpovídá vybarvení klasického Grávštýna, ale kdesi v koruně se objeví i celočervené plody a někdy i ty "kropenáče" (na poslední fotce vpravo). Podobně jako u Boskoopského - na jednom stromě plody různých tvarů, barev, chutí i struktury dužniny.
roman
Príspevky: 746
Dátum registrácie: 11 Apr 2020, 22:18
Bydlisko: Zlínsko, 400 m n. m.

Grávštýnské a jeho mutace

19 Nov 2020, 21:17

Pokud je pro Grávštýnské charakteristická intenzívní vůně plodu tak bych řekl, že na něj hodně půjdou vosy, sršni a možná včely anebo ne?
Jelinek Radim

IP:  24.37

Grávštýnské a jeho mutace

20 Nov 2020, 00:35

Pridam se se svoji troskou do mlyna.
Mame na zahrade stary strom, nikdo nevi, jak je starej, mozna 80 let, mozna vice nez 100 let, to uz nikdo nezjisti.
Kdyz na jare naplno rozkvete, tak to je proste nadhera. Krasne, bile kvety, strom je cely bily.
Chut a vune Gravstynskeho je jedinecna, pro me chutove jedno z nejlepsich jablek. Pokud naplno zaplodi, tak vznika problem, co s tolika plody, skladovat se dlouho nedaji respektive po mesici uz to nema stejnou kvalitu, nejlepsi je proste cerstve utrzene ze stromu. Strupovitosti trochu trpi, ale neni to tak hrozne.
Pokud vim, tak v Nemecku se povazuje za vhodnou odrudu na paleni, my palime jen z Jadernicek, i kdyz jsem uvazoval zkusit to i z Gravstynu.
Pred cca. 10 lety jsem zasadil novy strom, tentokrat cervenou mutaci, na semenaci. Stale cekam na prvni plody... Ale to, ze vstupuje pozde do plodnosti neni neznama vec. Na slabsi podnozi by to mohlo byt lepsi.
Používateľov profilový obrázok
Mikeš13
Príspevky: 2184
Dátum registrácie: 23 Mar 2020, 17:06
Bydlisko: ČR - severozápad

Grávštýnské a jeho mutace

20 Nov 2020, 09:50

roman napísal:
19 Nov 2020, 21:17
Pokud je pro Grávštýnské charakteristická intenzívní vůně plodu tak bych řekl, že na něj hodně půjdou vosy, sršni a možná včely anebo ne?
Kupodivu ne. Plody na stromě nepoškozené, na zemi na těch nakřáplých se objevují včely a malí slimáci. Zřejmě v tu dobu dává hmyz přednost jinému ovoci - švestkám, hruškám.
vysloužil
Príspevky: 4661
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 08:30

Grávštýnské a jeho mutace

20 Nov 2020, 12:28

Proč je Grávštýnské pořád tolik populární? Je to zřejmě tím, že jeho vlastnosti - dobré i špatné - jsou extrémní. To zřejmě nedává pěstitelům spát.
Než si G. vysadíme, měli bychom si jeho vlastnosti dobře promyslet.
Ty dobré:
1. Samozřejmě chuť. V době optimální zralosti nemá konkurenci. Medově nasládlé voňavé plody jsou skutečná pochoutka
2. Jabloň snese i drsnější polohy a po vysazení v podstatě nevyžaduje nutně pravidelnou péči. U lesa jsem před 40 lety naštěpoval malou pláňku. Od té doby na ni nikdo nesáhl. Dnes je to monumentální strom
3. Napadení strupovitostí je menší, než by se u hladkých plodů čekalo.
4. Jablka při uskladnění nevadnou.
Šatné vlastnosti:
1. Bujná růst, který nelze řezem korigovat. Strom by se řezat ani příliš neměl.
2. Střídavá a relativně malá plodnost - v přepočtu na velikost koruny.
3. Výborná chuť trvá jen krátce. Těsně před plnou zralostí jsou plody kyselé. Za několik dní po sklizni (nebo ponecháním do plné zralosti na stromě) zesládnou a silně voní. V tu dobu jsou perfektní. Ale trvá to krátce. Uskladněná jablka sice vypadají pořád stejně, ale jejich chuť rychle klesá do (pod)průměru
4. Jablka jsou tvarově a velikostně nevyrovnaná, kvůli tenké slupce se snadno otlačují
5. Podle literatury nejsou příliš odolné vůči mrazům. Nemohu to potvrdit. I v mrazivých letech zarodily.
Ivan Hlavatý
Príspevky: 4892
Dátum registrácie: 21 Mar 2020, 10:03

Grávštýnské a jeho mutace

20 Nov 2020, 12:56

vysloužil napísal:
20 Nov 2020, 12:28
Proč je Grávštýnské pořád tolik populární? Je to zřejmě tím, že jeho vlastnosti - dobré i špatné - jsou extrémní. To zřejmě nedává pěstitelům spát.
Než si G. vysadíme, měli bychom si jeho vlastnosti dobře promyslet.
Ty dobré:
1. Samozřejmě chuť. V době optimální zralosti nemá konkurenci. Medově nasládlé voňavé plody jsou skutečná pochoutka
2. Jabloň snese i drsnější polohy a po vysazení v podstatě nevyžaduje nutně pravidelnou péči. U lesa jsem před 40 lety naštěpoval malou pláňku. Od té doby na ni nikdo nesáhl. Dnes je to monumentální strom
3. Napadení strupovitostí je menší, než by se u hladkých plodů čekalo.
4. Jablka při uskladnění nevadnou.
Šatné vlastnosti:
1. Bujná růst, který nelze řezem korigovat. Strom by se řezat ani příliš neměl.
2. Střídavá a relativně malá plodnost - v přepočtu na velikost koruny.
3. Výborná chuť trvá jen krátce. Těsně před plnou zralostí jsou plody kyselé. Za několik dní po sklizni (nebo ponecháním do plné zralosti na stromě) zesládnou a silně voní. V tu dobu jsou perfektní. Ale trvá to krátce. Uskladněná jablka sice vypadají pořád stejně, ale jejich chuť rychle klesá do (pod)průměru
4. Jablka jsou tvarově a velikostně nevyrovnaná, kvůli tenké slupce se snadno otlačují
5. Podle literatury nejsou příliš odolné vůči mrazům. Nemohu to potvrdit. I v mrazivých letech zarodily.
Miloš, ako je to u Teba s Gravštýnom, čo sa týka tendencie k padaniu plodov v čase dozrievania ?
Pozoruješ túto vlastnosť ? Ak áno, tak je výrazná, alebo "prijateľná" ? IH
Napísať odpoveď