Topaz (ne)prekonaný

rony
Príspevky: 510
Dátum registrácie: 09 Nov 2021, 16:25
Bydlisko: Zahorie - juhozapad Slovenska 200mnm, podhorie M. Karpat

Topaz (ne)prekonaný

05 Dec 2021, 20:21

Zatial som si v mojej lokalite ELFS na jablkach nevsimol, snad to tu este nie je.
Tu je este mnoho starych jabloni na humnach. Aj na mojom pozemku boli kedysi jablone bez postreku a pamatam si, ze byval problem s mucnatkou na Jonathan, Melodii. Na GoldenDelicius boli niekedy chrasty, ale nebolo to nic strasne. Ontario byval celkom zdravy. Na susednom pozemku su stare semenace s Jonathan, GD, urodu maju bohatu, ale plody male. Jonathanky tu aj tak byvali vyborne. Ja som vzdy mal omnoho radsej Jonathan ako GoldenD.
Vyskusam bez postrekov, ked to nebude fungovat, tak nejaky postrek dam.
rony
Príspevky: 510
Dátum registrácie: 09 Nov 2021, 16:25
Bydlisko: Zahorie - juhozapad Slovenska 200mnm, podhorie M. Karpat

Topaz (ne)prekonaný

23 Jan 2022, 20:28

Topaz uz dlhe roky kupujem v sadoch a milujem.
Mnohi spominaju jeho vyrazne silne kyseliny. Ja mam prave tie velmi rad.
Ale uz niekolko rokov zistujem, ze ich mava menej ako preferujem.
Zrejme je to tym, ze je pestovany na juznom Slovensku.
A mam podozrenie, ze je ponechany na strome dlhsie ako by bolo dobre.
Mozno je to zamer, aby oslabili jeho kyseliny, ale pre mna je to negativum.
Kyselinky odburava pre mna az prilis skoro, a najradsej ho mam v oktobri/novembri - teda v case kupovania v sade.
Vy co ho pestujete v teplej lokalite nemate podobny dojem, ze neskore oberanie mu zhorsuje kvalitu?

Asi som exot, ale mam blizsie k Jonathan ale i Ontariu (kysle jablko) ako ku Golden Delicius (sladke).
Používateľov profilový obrázok
Mikeš13
Príspevky: 2184
Dátum registrácie: 23 Mar 2020, 17:06
Bydlisko: ČR - severozápad

Topaz (ne)prekonaný

23 Jan 2022, 20:41

rony napísal:
23 Jan 2022, 20:28
Vy co ho pestujete v teplej lokalite nemate podobny dojem, ze neskore oberanie mu zhorsuje kvalitu?
Ano, i tady v SZ Čechách v 235 m pozoruju u Topazu menší obsah kyselinek. Jestli je to pozdějším obráním nebo teplejšími roky, nevím.
Ivan Hlavatý
Príspevky: 4892
Dátum registrácie: 21 Mar 2020, 10:03

Topaz (ne)prekonaný

23 Jan 2022, 21:56

Mikeš13 napísal:
23 Jan 2022, 20:41
rony napísal:
23 Jan 2022, 20:28
Vy co ho pestujete v teplej lokalite nemate podobny dojem, ze neskore oberanie mu zhorsuje kvalitu?
Ano, i tady v SZ Čechách v 235 m pozoruju u Topazu menší obsah kyselinek. Jestli je to pozdějším obráním nebo teplejšími roky, nevím.
Topaz oberám podľa vyfarbenia, často aj "na doby", v sezóne 2021 to bolo neskôr než obvykle. Ponechať ho trochu dlhšie na strome mu podľa mňa neublíži - nemá tendenciu k praskaniu a súdiac podľa plodov, ku ktorým som sa pri oberaní nedostal a neskôr spadli, tak na chuť to negatívny vplyv nemá. Nemyslím si, že by Topaz nebol vhodný do teplých oblastí. U mňa má aj v tejto sezóne obsah kyseliniek štandardný a chuťovo je vynikajúci. S inou 'kyslastou' odrodou - Karnevalom - mám tú skúsenosť, že čím neskôr ho oberiem, tým je lepší chuťovo a dlhšie vydrží v pivnici.
Na inom vlákne dr.Vysloužil referoval práve naopak nižší obsah cukrov u niektorých odrôd v tejto sezóne, pravda, záhradu nemá na teplej rovine. IH
přasličák
Príspevky: 1553
Dátum registrácie: 14 Feb 2021, 07:31

Topaz (ne)prekonaný

24 Jan 2022, 18:02

Ve středních polohách u mne v minulosti Topaz nikdy nebyl žádný zázrak. Špatně vybarvoval a zdrobňoval. Poslední léta jsou podstatně teplejší, takže jej lze i u nás úspěšně pěstovat. Má slušnou chuť. Také však pozoruji kratší skladovatelnost. Zato Karneval byl u mne propadák. Pokud jsem jej sklízel co nejpozději, ztratil tu zajímavou pruhovanost. Nikdy u mně neměl výbornou chuť, takže šel.
Prílohy
107. Topaz.JPG
70. Topaz Red.JPG
71. Dark Topaz.JPG
Ivan Hlavatý
Príspevky: 4892
Dátum registrácie: 21 Mar 2020, 10:03

Topaz (ne)prekonaný

24 Jan 2022, 18:21

přasličák napísal:
24 Jan 2022, 18:02
...Karneval byl u mne propadák. Pokud jsem jej sklízel co nejpozději, ztratil tu zajímavou pruhovanost. Nikdy u mně neměl výbornou chuť, takže šel.
Karneval je naozaj odroda, ktorá je jednou z najnáročnejších na dĺžku vegetačnej doby a celkovú 'dávku' teplých a slnečných dní. Dokonca aj v 'subtrópoch' Podunajskej nížiny potrebuje dlhý čas, aby sa pekne vyfarbil a dozrel. Často mám ešte koncom septembra pocit, že to Karneval 'nedá', ale napokon to stihne a získa typický pestro-pásikavý imidž (foto). Oberám ho aj tu veľmi neskoro, nezriedka až v novembri. Podobne neskoro oberám ešte Ligol, Fuji a Granny Smith. U mňa je dobre vyzretý Karneval chuťovo vynikajúce jablko, prevahou kyseliniek tak trochu na spôsob Topazu, ale predsa iný. Určite to ale nebude odroda vhodná v našom zemepisnom pásme do vyšších polôh. IH

Screenshot_20220124-180609_Chrome.jpg
Screenshot_20220124-180529_Chrome.jpg
Screenshot_20220124-180538_Chrome.jpg
Screenshot_20220124-181014_Chrome.jpg
Ivan Hlavatý
Príspevky: 4892
Dátum registrácie: 21 Mar 2020, 10:03

Topaz (ne)prekonaný

24 Jan 2022, 18:41

Nádherné Topazy dopestovávajú ovocinári v Poľnohospodárskom družstve Čachtice (foto 1). Akoby ich polievali krvou (Čachtická pani = Alžbeta Báthory 😀). Na ďalších fotkách ešte ukážky, aké krásne jablká dokážu dopestovať profi-ovocinári na Slovensku. Škoda, že v obchodoch vidno najmä tie importované...
Pre informáciu - Čachtice sú v nadm.výške tesne nad 200m n.m., teda v ideálnej 'jabloniarskej' oblasti. IH

Screenshot_20220124-183027_Chrome.jpg
Screenshot_20220124-183105_Chrome.jpg
Screenshot_20220124-183049_Chrome.jpg
Screenshot_20220124-183110_Chrome.jpg
Screenshot_20220124-183120_Chrome.jpg
Screenshot_20220124-183132_Chrome.jpg
přasličák
Príspevky: 1553
Dátum registrácie: 14 Feb 2021, 07:31

Topaz (ne)prekonaný

25 Jan 2022, 07:49

Je to nádhera. Neznám situaci na Slovensku, ale v Česku profi sady neskutečně ubývají. Za posledních třicet let klesla jejich výměra na polovinu. Jsou věci, co mi hlava nebere. Přitom přibývají různé, značně dotované ovocné výsadby, ale ovoce z nich se nedostane do obchodní sítě. Ovocný strom v krajině je jistě pěkný a užitečný, ale někdo musí pěstovat ovocné stromy , určené ke sklizni ovoce a pokrytí potřeb zákazníků. To, že všechno dovezeme ze zahraničí se nám v budoucnosti může vymstít.
vysloužil
Príspevky: 4661
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 08:30

Topaz (ne)prekonaný

26 Jan 2022, 11:05

přasličák napísal:
25 Jan 2022, 07:49
Je to nádhera. Neznám situaci na Slovensku, ale v Česku profi sady neskutečně ubývají. Za posledních třicet let klesla jejich výměra na polovinu. Jsou věci, co mi hlava nebere. Přitom přibývají různé, značně dotované ovocné výsadby, ale ovoce z nich se nedostane do obchodní sítě. Ovocný strom v krajině je jistě pěkný a užitečný, ale někdo musí pěstovat ovocné stromy , určené ke sklizni ovoce a pokrytí potřeb zákazníků. To, že všechno dovezeme ze zahraničí se nám v budoucnosti může vymstít.
Je to smutná skutečnost. Mám však trochu pocit, že moderní šlechtitelé - včetně těch českých - se snaží, aby situace byla ještě horší. V záplavě nových odrůd začínají převažovat jablka, která jsou v průměrných polohách Česka a Slovenska v tržní kvalitě nepěstovatelná. V těch nemnoha příznivých polohách si zemědělci rozmyslí, zda není místo jablek výhodnější pěstovat kukuřici, papriky, rajčata, slunečnici. Můžeme být hodně pyšní, že Opály, Lucy a Bonity na pultech mají svůj původ v ČR, méně už, že narostly v jižním Tyrolsku.
přasličák
Príspevky: 1553
Dátum registrácie: 14 Feb 2021, 07:31

Topaz (ne)prekonaný

26 Jan 2022, 18:21

Souhlasím. Částečně jsem v obraze. Klubové odrůdy Opál a Bonita mají pro Střížovice rozhodující význam, co se týče prodeje licencí. Prodávají se do celého světa . Z tržeb je financován další výzkum. Prodej licencí v ČR by ústav neuživil. Ve Střížovicích se netají s tím, že tyto odrůdy jsou dělané pro středomoří. Přesto vzniká dost dalších odrůd, vhodných i do středních poloh. Vyzkoušej Miloši třeba Rubelit.
Napísať odpoveď