"Staré" chuťovky - sú na odpis ?

vysloužil
Príspevky: 4662
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 08:30

"Staré" chuťovky - sú na odpis ?

15 Feb 2021, 19:59

Vítám na našem fóru jednoho z největších (skromně řeknu) moravských odborníků na pěstování ovoce, Mirka Přasličáka.
Současně připojuji svůj příspěvek ze starého mazacího fóra na téma staré a nové odrůdy:

Diskuze se stočila zpátky do otázky: "Jsou lepší staré nebo nové odrůdy?" A to je dobře.
Bezmála 45 let se věnuji pěstování starých odrůd, ale i nových. Psal jsem ale většinou o těch starých (např. články v měsíčníku Chuť na prvním místě - staré odrůdy, Má smysl pěstovat staré odrůdy?, aj.). Mrzí mě mizení ovocných stromů z krajiny a cením si práce všech, kteří pro jejich navrácení něco dělají. Ing. Fidla je jedním z nich a zaslouží si ocenění. Ovšem nemohu souhlasit s jeho větami:
Jediná šance, jak dokázat konkurenceschopnst starých odrůd je mít je na mladých opečovávaných stromech. Ovšem toho se bojí tito pokrokoví ovocnáři jako čert kříže. Ještě by se totiž ukázalo že staré odrůdy nejsou v ničem horší a že celý život žili v klamu! Samozřejmě by si to ale nepřiznali a jejich nenávist vůči starým odrůdám by to jen posílilo...
Roky jsem pěstoval staré odrůdy na opečovávaných zákrscích. Grávštýnské, Smiřické, Matčino, Vilémovo, Kardinál ž. Biesterfeldskou r., Jaderničku, aj......Strýmku radši ne. Jablka ale vůbec nebyla lepší než z vysokokmenů, spíš naopak!
Pak jsou tu jiné staré odrůdy: Coxova, Golden D., Jonathan, Mac Intosh, Breuhahnovo, Ananasová reneta, Oldenburgovo, Bernské růžové, aj. - ty se odedávna pěstovaly a pěstují převážně na nízkých intenzivních tvarech. Třebaže mnohé z nich dodnes patří k chuťovým etalonům, z komerčních výsadeb, ale i zahrádek postupně mizí.
Pěstitelé moderních odrůd - peiorativně "pokrokoví ovocnáři" se nebojí starých odrůd ani života v klamu. Naopak, ochotně se přizpůsobí a pěstovat budou to, co se nejlíp prodá.
Můj osobní názor je - a nechci jej nikomu nutit - že staré odrůdy mají své nezastupitelné místo při výsadbě solitérů, extenzivních sadů a v návratu jabloní do přírody. Mělo by jít o bujně rostoucí, dlouhověké a nenáročné odrůdy, takové totiž mezi nově šlechtěnými nenajdeme.
Vracet staré odrůdy do intenzivních výsadeb je zcela mimo realitu. Je to stejně nesmyslné jako v 19. století rozbíjení strojů, protože braly dělníkům prác
přasličák
Príspevky: 1553
Dátum registrácie: 14 Feb 2021, 07:31

"Staré" chuťovky - sú na odpis ?

16 Feb 2021, 07:23

Tak s tím označením odborník bych byl velice opatrný. Jsem pouze hobby zahrádkář, při troše neskromnosti mírně poučený ovocnář, který se snaží, pokud mu to v budoucnu stařecká demence nepřekazí, se neustále vzdělávat. A pokud to má člověk jako koníčka, je to fajn. Miloš mi ohledně polemiky staré a nové odrůdy mluví z duše. Termín nenávist ke starým odrůdám je hrozný nesmysl. Na starém fóru někteří pisatelé uveřejňují zásadní nepravdy. Spoustu ztarých odrůd jsem pěstoval. Některé pěstuji doposud. Pravda, ne jako vysokokmeny. MUDr. Hlavatý uveřejňuje překrásné fotky ovoce. Všiml jsem si odrůdy hrušně Generál Le Clerk. Pěstuji ji na kdouloni Cydo přes dvacet let. Neviniká krásou, je bronzová, s tipickou rzivostí, spíše podzimní, s krátkou skladovatelnosti. Ale plody má vyrovnané. Nezdá se mi tvrzení, že je pouze do těch nejlepších poloh. A co je rozhodující, i u mne má vynikající, kořenitou chuť. Hodně ji sušíme na křížaly. Tyto mícháme se sušenými navinulejšími odrůdami jabloní s růžovou dužninou / Baya Marisha, Red Love Siréne, Weirose a pod. /. Sušené mají pěknou, růžovou dužninu. Je to chuťovka a náhrada za tradiční Chipsy při zimních večerních posezeních u decky vína.
Ivan Hlavatý
Príspevky: 4892
Dátum registrácie: 21 Mar 2020, 10:03

"Staré" chuťovky - sú na odpis ?

13 Apr 2021, 11:58

Golden Delicious - stará klasika, ktorá si stále drží svoju pozíciu na trhu s jablkami, aj keď v nových výsadbách už pomaly ale isto ustupuje iným odrodám. Plody ktoré vídame v supermarketoch vyzerajú výborne aj v máji či júni, vďaka ELO-skladom s riadenou atmosférou a chladením. Chuťovo sa ale ťažko môžu porovnávať s doma dopestovaným Goldenom. Na fotkách sú moje Goldeny v (takmer) polovici apríla, ťažko uveriť že tieto jablká od momentu obratia zo stromu vôbec neboli v pivnici, ale až doteraz boli resp. sú 'skladované' v obyčajnej garáži. Vzhľadom k tomu vyzerajú stále relatívne dobre a aj tá typická nezameniteľnâ goldenovská chuť a aróma tam stále je. IH

IMG_20210413_114714.png
IMG_20210413_114714.png (945.04 KiB) 2921 zobrazení
IMG_20210413_114730.png
roman
Príspevky: 746
Dátum registrácie: 11 Apr 2020, 22:18
Bydlisko: Zlínsko, 400 m n. m.

"Staré" chuťovky - sú na odpis ?

13 Apr 2021, 12:28

Ivan Hlavatý napísal:
13 Apr 2021, 11:58
Na fotkách sú moje Goldeny v (takmer) polovici apríla, ťažko uveriť že tieto jablká od momentu obratia zo stromu vôbec neboli v pivnici, ale až doteraz boli resp. sú 'skladované' v obyčajnej garáži.
V té garáži musí být přítomná vlhkost anebo je tam otevřené okno, jinak si to neumím vysvětlit.
vysloužil
Príspevky: 4662
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 08:30

"Staré" chuťovky - sú na odpis ?

13 Apr 2021, 12:40

Nebo je v garáži zaparkované tepelné čerpadlo s generátorem CO2
Ivan Hlavatý
Príspevky: 4892
Dátum registrácie: 21 Mar 2020, 10:03

"Staré" chuťovky - sú na odpis ?

11 Máj 2021, 14:13

COXOVA RENETA - jedna zo 'starých chuťoviek'. Na fotkách je 11-ročný štvrťkmeň na M9 (výška asi 3,5 metra), ktorý teraz kvitne. Väčšina odrôd Coxovu predbehla v pokročilosti vegetácie (už odkvitli alebo dokvitajú), niektoré sú na tom podobne ako ona. Stromček je napriek podpníku a veku stále vitálny, rezom ho musím udržiavať v 'prijateľných' rozmeroch, keďže aj okolité stromy potrebujú svoj priestor. Rozpisovať sa o kladoch a záporoch tejto ikonickej odrody by bolo asi nosením dementov do parlamentu, čo sa týka chuti - kto ju pestoval alebo pestuje, ten vie (aj bez mojich kecov). IH

IMG_20210511_135707.png
IMG_20210511_135536.png
IMG_20210511_135620.png
vysloužil
Príspevky: 4662
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 08:30

"Staré" chuťovky - sú na odpis ?

12 Máj 2021, 11:31

Jedno nepochopím. Kdo zná pravou chuť Coxovy, ten ví, že něco lepšího v jablkách těžko ochutná. Ale jsou roky, kdy je chuť sotva průměrná. A divné je, že to úplně nesouvisí se sumou teplot v daném roce, jak je obvyklé u teplomilných odrůd.
ariadna30
Príspevky: 2819
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 06:09

"Staré" chuťovky - sú na odpis ?

12 Máj 2021, 11:42

Mne toho roku zakvitol mlady stromcek jonatanky. Som zvedava ci bude chutit ako jonatanky zo stareho stromu.
roman
Príspevky: 746
Dátum registrácie: 11 Apr 2020, 22:18
Bydlisko: Zlínsko, 400 m n. m.

"Staré" chuťovky - sú na odpis ?

14 Máj 2021, 22:13

IMG_20210513_165231_HDR.jpg
Jonathan
Používateľov profilový obrázok
Mikeš13
Príspevky: 2184
Dátum registrácie: 23 Mar 2020, 17:06
Bydlisko: ČR - severozápad

"Staré" chuťovky - sú na odpis ?

18 Sep 2021, 20:35

Když chcete tak trochu jinou chuť ... "Růžena Bláhová"
Prílohy
IMG_1122 - Růžena Bláhová (J).JPG
Napísať odpoveď