Novinky - jablone 🍎

přasličák
Príspevky: 1597
Dátum registrácie: 14 Feb 2021, 07:31

Novinky - jablone 🍎

31 Dec 2023, 07:03

Děkuji za informaci. Má pochybnost je založena na informaci, že Natyra jistou polní odolnost zdědila i po matce, odrůdě Elise. Ta není rezistentní. Kdysi jsem ji pěstoval a opravdu jako nerezistent si nevybavuji, že by byla ke strupovitosti nějak náchylná. Aspoň ve srovnání se Šampionem, Jonagoldem, Ligolem i Rubínem. Ale nějakou základní ochranu jsem u všech dělal.
Hawkeye
Príspevky: 2403
Dátum registrácie: 20 Jan 2023, 16:08

Novinky - jablone 🍎

31 Dec 2023, 08:20

přasličák napísal:
31 Dec 2023, 07:03
Děkuji za informaci. Má pochybnost je založena na informaci, že Natyra jistou polní odolnost zdědila i po matce, odrůdě Elise. Ta není rezistentní. Kdysi jsem ji pěstoval a opravdu jako nerezistent si nevybavuji, že by byla ke strupovitosti nějak náchylná. Aspoň ve srovnání se Šampionem, Jonagoldem, Ligolem i Rubínem. Ale nějakou základní ochranu jsem u všech dělal.
Je nepochybné, a každý skúsenejší pestovateľ jabloní to dobre pozná, že existujú rozdiely v odolnosti resp. náchylnosti jednotlivých odrôd ku chrastavitosti/strupovitosti.
V prílohe trochu teórie na túto tému. H.


Screenshot_20231231_080829_Samsung Notes.jpg
Screenshot_20231231_080449_Samsung Notes.jpg
Screenshot_20231231_080503_Samsung Notes.jpg
Screenshot_20231231_080606_Samsung Notes.jpg
Screenshot_20231231_080617_Samsung Notes.jpg
Screenshot_20231231_080636_Samsung Notes.jpg
Screenshot_20231231_080719_Samsung Notes.jpg
Screenshot_20231231_080756_Samsung Notes.jpg
přasličák
Príspevky: 1597
Dátum registrácie: 14 Feb 2021, 07:31

Novinky - jablone 🍎

31 Dec 2023, 17:29

Díky za zajímavé informace. Pro mne jako nevzdělance v teorii tohoto oboru je to evidentně nad mé schopnosti zcela se v tom orientovat. Ale tabulku přehled donorů.. jsem si zkopíroval a je to dobrá pomůcka. Nejsem hnidopich, ale v některých vědeckých informacích, nepletu li se, vidím rozpor. Bénaouf a Parisi tvrdí, že u Floriny je nositelem rezistence gen Vg. V článku Prolomení rezistence ...Blažek a Vávra tvrdí, že Florina má gen Vf, což jsem si myslel doposud také. Z praktického hlediska plně věřím šlechtitelům. Hlavně ať přicházejí na trh odrůdy, strupovitostí netrpící, a to ani novými agresivnímy rasami.
Hawkeye
Príspevky: 2403
Dátum registrácie: 20 Jan 2023, 16:08

Novinky - jablone 🍎

31 Dec 2023, 17:54

přasličák napísal:
31 Dec 2023, 17:29
... v některých vědeckých informacích, nepletu li se, vidím rozpor. Bénaouf a Parisi tvrdí, že u Floriny je nositelem rezistence gen Vg. V článku Prolomení rezistence ...Blažek a Vávra tvrdí, že Florina má gen Vf, což jsem si myslel doposud také...
Vávra to má v tabuľke správne (viď foto) - Florina má gén Vg/Rvi1.
V texte potom v odseku 'Prolomení rezistence v ČR' Blažek a Vávra uvádzajú Florinu spolu s ôsmimi ďalšími odrodami, ktoré nesú gén Vf (Florinu nevyčlenili ako nositeľa génu Vg). Myslím si, že je to len záležitosť zjednodušenia textu, nie úmyselná chyba. H.


Screenshot_20231231_174349_Chrome.jpg
vysloužil
Príspevky: 4722
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 08:30

Novinky - jablone 🍎

01 Jan 2024, 11:09

přasličák napísal:
31 Dec 2023, 17:29
Díky za zajímavé informace. Pro mne jako nevzdělance v teorii tohoto oboru je to evidentně nad mé schopnosti zcela se v tom orientovat. Ale tabulku přehled donorů.. jsem si zkopíroval a je to dobrá pomůcka. Nejsem hnidopich, ale v některých vědeckých informacích, nepletu li se, vidím rozpor. Bénaouf a Parisi tvrdí, že u Floriny je nositelem rezistence gen Vg. V článku Prolomení rezistence ...Blažek a Vávra tvrdí, že Florina má gen Vf, což jsem si myslel doposud také. Z praktického hlediska plně věřím šlechtitelům. Hlavně ať přicházejí na trh odrůdy, strupovitostí netrpící, a to ani novými agresivnímy rasami.
Vnímám tu malý rozpor. Vávra tvrdí, že vzniku nových kmenů strupovitosti prolamující rezistenci nejvíc napomáhá pěstování rezistentů bez chemické ochrany spolu s citlivými odrůdami. Jinými slovy - měly by se tak chemicky ošetřovat. Předpokládal bych, že složité a nákladné šlechtění rezistentních odrůd má za cíl pěstování ovoce s omezením, případně bez chemické ochrany proti strupovitosti. Myšlenka, že by se v okruhu několika km pěstovaly jen rezistenty a žádná citlivá odrůda, je nesmyslná, už proto, že houba napadá i jeřáby, hlohy, hlohyně. Jistou nadějí mohou být polygenní rezistenty. Je ovšem otázkou, jestli potlačení strupovitosti nepovede jen k tomu, že její místo zaujmou jiné choroby (např. ELFS).
Hawkeye
Príspevky: 2403
Dátum registrácie: 20 Jan 2023, 16:08

Novinky - jablone 🍎

01 Jan 2024, 12:38

vysloužil napísal:
01 Jan 2024, 11:09
Vnímám tu malý rozpor. Vávra tvrdí, že vzniku nových kmenů strupovitosti prolamující rezistenci nejvíc napomáhá pěstování rezistentů bez chemické ochrany spolu s citlivými odrůdami. Jinými slovy - měly by se tak chemicky ošetřovat. Předpokládal bych, že složité a nákladné šlechtění rezistentních odrůd má za cíl pěstování ovoce s omezením, případně bez chemické ochrany proti strupovitosti. Myšlenka, že by se v okruhu několika km pěstovaly jen rezistenty a žádná citlivá odrůda, je nesmyslná, už proto, že houba napadá i jeřáby, hlohy, hlohyně. Jistou nadějí mohou být polygenní rezistenty. Je ovšem otázkou, jestli potlačení strupovitosti nepovede jen k tomu, že její místo zaujmou jiné choroby (např. ELFS).
Myslím si (ale môžem sa mýliť), že pán Vávra to myslel inak. Nie v tom zmysle, aby sa všetko (vrátane rezistentov) chemicky ošetrovalo.
Ja to chápem takto: ak sa pestujú vedľa seba tzv. 'rezistenty' s odrodami veľmi citlivými na chrastavitosť (a tie nie sú ošetrované fungicídmi), tak Venturia inaequalis má na tých senzitívnych 'eldorádo' a môže sa masívne množiť. Zároveň prechádzať aj na blízke rezistenty a skúšať, ako im 'prejsť cez rozum'. Inak povedané - praktizovať nové rekombinantné mutácie a vytvárať tak nové, virulentnejšie 'rasy'. Tak sa zvyšuje šanca na 'prelomenie' odolnosti rezistentov. Čiže čím väčšia 'nálož' patogéna, tým viac možností aby to dokázal.
Takže pán Vávra mal na mysli skôr to, aby v týchto spoločných výsadbách boli chemicky ošetrované len tie senzitívne odrody, nie paušálne aj 'rezistenty'.
(P.S.: aktuálna prax je v súčasnosti v mnohých prípadoch taká, že aj tzv. 'monogénové' rezistenty (najmä tie s génom Vf/Rvi6) sú chemicky ošetrované, ale podstatne menším počtom postrekov. Ono je predsa len rozdiel, či na predídenie chrastavitosti stačia 2, alebo 10 postrekov). H.
vysloužil
Príspevky: 4722
Dátum registrácie: 09 Mar 2020, 08:30

Novinky - jablone 🍎

01 Jan 2024, 14:00

Myslím, že jsem tomu rozuměl správně. Vávra píše, že problémem jsou společné výsadby jabloní, ve kterých není prováděna ochrana proti strupovitosti. Nevidím tam zmínku o tom, že by se ty rezistenty měly ošetřovat méně nebo vůbec. I tak si myslím, že je to jen hypotéza, třebaže logická.
Souhlasím, že bude-li stačit rezistenty ošetřovat méně, bude to taky pokrok.
V současnosti se setkávám s paradoxem, že původně rezistentní odrůdy (Selena, Rubinola) strupovitostí trpí a některé dokonce víc než staré citlivé odrůdy. Letos (vlastně loni) tomu tak ale nebylo.
Hawkeye
Príspevky: 2403
Dátum registrácie: 20 Jan 2023, 16:08

Novinky - jablone 🍎

05 Jan 2024, 09:04

Tematické okienko "Poučme sa zo starého fóra":
Na fóre Zahrada.cz prispievateľ spomína odrodu jablone Sassy, avšak iba so sprievodným 'reklamným' translátorovým textom. Povedzme si o tejto odrode trochu viac (písali sme tu o nej už dávnejšie, tak si to len pripomeňme):

" Zostaňme ešte s predstavovaním nových odrôd na Novom Zélande. Jednou z tamojších noviniek je odroda jablone SASSY. Udáva sa, že Sassy je potomkom odrôd Fuji, Scifresh(=Jazz) a Sciros(=Pacific Rose). Sassy je neskoršia jesenná odroda (resp. raná zimná), dozrieva približne súčasne s Coxovou renetou, krátko pred odrodou Gala. Stromy so stredne silným rastom sú ľahko tvarovateľné a plodia veľmi atraktívne jablká strednej veľkosti. Plody majú elegantný kónický tvar a vynikajú žiarivou sýtočervenou farbou, ktorá v čase zrelosti pokrýva prakticky celý lesklý povrch plodu. Červená farba preniká po rozkrojení plodu aj pod šupku a signalizuje vyšší obsah flavonoidu antokyanínu, antioxidantu s priaznivými zdravotnými účinkami. Dužina je pevná, šťavnatá a chruplavá - to je trend, ktorého sa novozélandskí šľachtitelia držia. Chuť je prevažne sladká (čo je tiež NZ-trend), s jemnými kyselinkami v pozadí. Udáva sa dlhá skladovateľnosť, najmä v chladených skladoch. Výhodou odrody je fakt, že vzhľadom na svoje rýchlejšie dozrievanie prichádza na trh skôr než tradičné zimné marketingové sorty. Novozélandská produkcia odrody Sassy sa orientuje predovšetkým na ázijský trh. Jablká odrody Sassy sú propagované pod heslom "the sweet thing with zing" (sladká vec so 'švihom', 'šmrncom'). Ide o typicky "novozélandskú" odrodu - nerezistent, jablko elegantného tvaru, veľmi atraktívnej červenej farby, prevažne sladkej chuti, s kvalitnou konzistenciou dužiny a potenciálom dlhej skladovateľnosti. Sassy sa z tejto typicky 'novozélandskej schémy' vymyká skorším dozrievaním, čo z nej robí trhovo perspektívnu odrodu, keďže do obchodov prichádza skôr než konkurencia. " H.


Screenshot_20240105_090742_Chrome.jpg
Screenshot_20240105_090730_Chrome.jpg
Screenshot_20240105_090736_Chrome.jpg
Screenshot_20240105_090736_Chrome.jpg (55.81 KiB) 617 zobrazení
PepaS
Príspevky: 248
Dátum registrácie: 28 Sep 2020, 18:30

Novinky - jablone 🍎

09 Jan 2024, 21:01

Narazil jsem u Schreiberů na klon Jonagold Novajo, máte někdo zkušenost s tímto klonem?
Používateľov profilový obrázok
Mikeš13
Príspevky: 2222
Dátum registrácie: 23 Mar 2020, 17:06
Bydlisko: ČR - severozápad

Novinky - jablone 🍎

10 Jan 2024, 08:02

PepaS napísal:
09 Jan 2024, 21:01
Narazil jsem u Schreiberů na klon Jonagold Novajo, máte někdo zkušenost s tímto klonem?
Pěstitelsky ne, jen konzumně :). Prostě Jonagold.
Napísať odpoveď