Angold

rony
Príspevky: 510
Dátum registrácie: 09 Nov 2021, 16:25
Bydlisko: Zahorie - juhozapad Slovenska 200mnm, podhorie M. Karpat

Angold

11 Feb 2023, 20:58

Ja pozorujem tento rok na odrode Luna, velmi velke rozdiely v chuti a konzistencii jednotlivych jablk z jedneho stromu.
Niektore su nic moc, ine celkom fajn, ine vyborne. Hlavne tie mensie, ktore som jedol najskor boli horsie.
rony
Príspevky: 510
Dátum registrácie: 09 Nov 2021, 16:25
Bydlisko: Zahorie - juhozapad Slovenska 200mnm, podhorie M. Karpat

Angold

25 Apr 2023, 08:42

Angold som nejedol. Tu na fore su ohlasy na jeho chut pomerne vlazne, len obcas vyborne hodnotenie. A predsa neraz je na cele holovouskych degustacii.
Hodnotenie chute je dost subjektivne, uz aj samotna preferencia sladkej a kyselej chute. Co vam v chuti Angoldu chyba? Dr. Vyslouzil raz spominal, ze ma menej cukru. U nas je zvyraznena kyselost vitana, ked to nie je jednostranne kysla chut, bez cukrov. Mne aj Ontario kedysi dost chutilo (uz ho nemam).
Ja z fora vnimam tak, ze konzistencia, stavnatost, chruplavost ma A. vzdy velmi dobru - to su aj dost objektivne parametre. Pre mna su toto vyznamne prednosti.
Ja Angold urcite vysadim na poli, kde bude ako velky strom s malou starostlivostou - v tom tu panuje zhoda, ze v takychto podmienkach jeho prednosti vyniknu.
Ale rozmyslam aj ci prestepim Rubinolu pri dome v strmsom svahu na Angold (pripadne na Admiral) . Kvoli narocnejsej starostlivosti, nie je lahke postavit si tam rebrik.
Z fora pocitovo vnimam jasnu preferenciu Rubinoly pred Angoldom. Ale my zvyraznenu kyselost mame radi, tak neviem. A Admiral milujeme.
Napísať odpoveď