Allegro

Daník
Príspevky: 234
Dátum registrácie: 12 Aug 2021, 10:52
Bydlisko: Ostrava, Beskydy

Allegro

22 Aug 2023, 23:16

U mne druhý rok na M9, asi 10 jablek, z nichž většina spadla, načež je sežrali slimáci. Na stromě je klovali ptáci, takže nutná síť. Choroby zatím žádné, chuť na letní jablko slušná.
Poseidon
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 23 Aug 2023, 13:20

Allegro

23 Aug 2023, 15:15

.
Naposledy upravil/-a Poseidon v 20 Jan 2024, 07:50, upravené celkom 2 krát.
Hawkeye
Príspevky: 2413
Dátum registrácie: 20 Jan 2023, 16:08

Allegro

23 Aug 2023, 15:35

Poseidon napísal:
23 Aug 2023, 15:15
...P.S. Nechci odbočovat od Allegra…. ale přece jen se musím zmínit – toto je můj první příspěvek zde na fóru. Po dlouhém pročítání fóra zahrada.online, které mě hodně baví, a čtu zde příspěvky pravidelně, jsem se chtěl skromně podělit o nějaké postřehy. Před pár lety jsem se rozhodl založit takový velmi malý rodinný sad, kde začínám pěstovat mix různých ovocných stromů - jabloně (ty především), hrušně, švestky, meruňky, broskvoně, třešně, višně, kdoule, moruše, ořechy, kiwi… Vaše fórum pro mě bylo hodně užitečné. Přiznám se, že se rád kochám zdejšími fotografiemi. Řada z těchto fotografií je úžasná a stromy i plody jsou snem každého sadaře-amatéra (v mém případě tedy více amatéra než sadaře). Držím palce a s vysokou pravděpodobností se tu budeme občas setkávat. Ať vám to roste! Allegro-1.
Dobrý deň. Je výborné, že ste sa rozhodli aj aktívne prispievať. Myslím, že to každého účastníka fóra poteší, rovnako ako Vaše ocenenie, že naše fórum Vám bolo aspoň trochu nápomocné.
Takže vitajte na fóre a ďalej prispievajte. 😀
Inak tu sme takmer všetci 'amatéri' a všetci bez výnimky sme raz začínali. Nech sa darí - Ať Vám to roste ! 👍 H.
Napísať odpoveď