Kanzi jabloň.

rony
Príspevky: 510
Dátum registrácie: 09 Nov 2021, 16:25
Bydlisko: Zahorie - juhozapad Slovenska 200mnm, podhorie M. Karpat

Kanzi jabloň.

23 Jan 2022, 20:32

Dnes som ochutnal Kanzi a Topaz skladovane v domceku bez kurenia (akoby garaz).
Kanzi je vskutku vyborne jablko, pevna duzina, a vysoko stavnata, ma stale aj cukry aj bohate kyselinky.
Kanzi jablcka boli pritom velmi male, ale pekne vyfarbene do cervena.
Momentalne hodnotim Kanzi kusok vyssie ako Topaz.
Ale nemylte sa, urcite to nie je preto, zeby Topaz mal privela kyselin. Skor naopak. Pre mna uz ich tam je menej ako by som rad. Duzinu ma stale bohato stavnatu, krehku, menej pevnu ako Kanzi.
U Golden Delicius neoblubujem tuhsiu duzinu, preto lebo je menej stavnaty. Ale u Kanzi v kombinaci s vysokou stavnatostou je tuhsia duzina vyborna.
Skoda, ze uz davno nemam Admiral..... azda o rok ich bude viac. Kanzi je super, ale Admiral bol este lepsi.
rony
Príspevky: 510
Dátum registrácie: 09 Nov 2021, 16:25
Bydlisko: Zahorie - juhozapad Slovenska 200mnm, podhorie M. Karpat

Kanzi jabloň.

23 Jan 2022, 20:36

Vyzaduje Kanzi dlhsie vegetacne obdobie ako Topaz? To by mohol byt hlavny dovod, preco mi Kanzi chuti kusok lepsie ako Topaz.... lebo Topaz z teplej lokality je trocha prezrety.
přasličák
Príspevky: 1553
Dátum registrácie: 14 Feb 2021, 07:31

Kanzi jabloň.

24 Jan 2022, 18:16

Ano. Kanzi potřebuje delší vegetaci. V horších polohách mohou hůře vyzrávat výhony. Ve střední poloze jej pěstuji celkem bez problému. Samozřejmně provádím probírku plůdků, aby plody nezdrobňovaly. Sklízím až koncem října. Skladovatelnost je velmi dlouhá. Dužnina celou dobu velmi pevná, silně šťavnatá, silně navinulá. Mně u ní trochu schází vyšší cukry a výraznější buket. Admirál tuto odrůdu v chutí překonává. Tvaruje se bez problémů, dobře obrůstá plodonosným dřevem. Plodí pravidelně a hodně. Problém je stromek Kanzi sehnat. Je to klubová odrůda. V Evropě se však dost pěstuje. Někde na webu jsem již viděl i mutaci Kanzi Red.
Prílohy
72a. Kanzi.JPG
Martin
Príspevky: 314
Dátum registrácie: 30 Máj 2020, 08:19

Kanzi jabloň.

07 Okt 2022, 08:59

Kanzi je moje oblíbená odrůda, chutná a dobře skladovatelná, vyžaduje ale důslednou probírku. Bylo by zajímavé porovnat jak se liší v chuti oproti odrůdě Jazz.
IMG_6262.JPG
IMG_6265.JPG
IMG_6267.JPG
IMG_6266.JPG
Milan Fiala
Príspevky: 1309
Dátum registrácie: 10 Mar 2020, 06:15

Kanzi jabloň.

16 Okt 2022, 03:48

Priateľ na Morave mi poslal nádherne fotky z jeho sadu jablone Kanzi, využil krásne slnečné počasie počas týždňa.Pestuje túto odrodu viac rokov ,ale ešte tak fantasticky vyfarbená nebola nikdy.
Screenshot_20221013_195253_Facebook.jpg
FB_IMG_1665683497510.jpg
Screenshot_20221013_195240_Facebook.jpg
FB_IMG_1665683490519.jpg
FB_IMG_1665683482143.jpg
FB_IMG_1665683462627.jpg
FB_IMG_1665683455180.jpg
Ivan Hlavatý
Príspevky: 4892
Dátum registrácie: 21 Mar 2020, 10:03

Kanzi jabloň.

18 Okt 2022, 19:18

Nechcem zakladať nové vlákno - príspevok o odrode JAZZ (Scifresh) dávam sem, keďže ide o pôvodom totožnú odrodu ako Kanzi (Nicoter) - aj keď vznikli v rôznych krajinách (N.Zéland resp. Belgicko).
Jazz je výsledkom kríženia Royal Gala x Braeburn. Tento rok mi mladý stromček priniesol prvú úrodu. Jeden plod som degustoval dnes - viem že je to príliš skoro, ale chcem si zmapovať dynamiku chuťových parametrov v priebehu skladovania.
Dnešné dojmy - výrazná šťavnatosť, perfektná konzistencia dužiny (pevná, ale krehká, veľmi jemná a zároveň 'chruplavá') - dokonalosť sama. Chuťovo typicky 'harmonické' jablko s vyváženým pomerom cukrov a kyseliniek, čo mne osobne veľmi vyhovuje. V chuti boli aj jemné citrusové tóny. Celkove hodnotím chuť ako veľmi dobrú, nie však mimoriadnu. V porovnaní s takou Rubinolou by momentálne Jazz ťahal výrazne za kratší koniec. Viac som ale ani nečakal, keďže Jazz je (predpokladám) neskoršia zimná odroda určená na skladovanie a konzumáciu až po určitom odležaní, nie v októbri. Takže s prvým 'nástrelom' spokojnosť, s predlžujúcim sa pobytom Jazzu v pivnici ale budem od neho očakávať predsa len trochu viac. Uvidíme. IH
přasličák
Príspevky: 1553
Dátum registrácie: 14 Feb 2021, 07:31

Kanzi jabloň.

19 Okt 2022, 19:41

Nádherné fotky odrůdy Kanzi. Tak vybarvené plody jsem nikdy neměl. Nikdy je nemám celočervené. Většinou červeno žluté. Přesto pěkné. Mám je ještě na stromě. Drží i při silných větrech z poslední doby. Rovněž Jazz. Letos je i pěkně velký. Na vychutnání Jazzu je Ivane ještě čas. Ta chuť exotického ovoce se dostaví později. U mne až po Novém roce.
Ivan Hlavatý
Príspevky: 4892
Dátum registrácie: 21 Mar 2020, 10:03

Kanzi jabloň.

24 Okt 2022, 13:57

Jazz nemá vlastné vlákno, tak to dávam sem.

Pre nás 'nálepkáčov' z "jistých kruhů" - len aby sme vedeli...

A porovnávať chuť je - "nesmyslné"...

Amen.

IH

Screenshot_20221024-135441_Chrome.jpg
Neregistrovaný

IP:  36.11

Kanzi jabloň.

24 Okt 2022, 15:05

Porovnávat chuť není nesmyslné, ale subjektvní. To je třeba si uvědomovat.
Ivan Hlavatý
Príspevky: 4892
Dátum registrácie: 21 Mar 2020, 10:03

Kanzi jabloň.

24 Okt 2022, 15:35

Neregistrovaný napísal:
24 Okt 2022, 15:05
Porovnávat chuť není nesmyslné, ale subjektvní. To je třeba si uvědomovat.
Súhlasím.
Ja si myslím, že hobícke záhradkárčenie je do značnej miery o porovnávaní. To, že porovnávanie chuti je subjektívne, je hádam samozrejmé. Veď sme subjekty...

Mne na tom príspevku z totáčfóra prekáža toto:

- Ak sa niekto opováži vyjadriť hoci len v náznaku kriticky o odrode pestovanej daným pánom, tak je následne dehonestovaný. Čo si to len ten diskutér dovoľuje, prezentovať vlastné skúsenosti ?!? (Pritom Jazz tu na našom fóre rozhodne nebol diskutovaný v negatívnom svetle, práve naopak - stačí si to prečítať.).

- Vyhlásiť porovnávanie chutí za "nesmyslné" zaváňa podľa mňa 'bohorovnosťou'. Trochu mi to evokuje citát pána herca B.Poloczeka z Čiernych barónov: " O tom, co je krasne, rozhodujeme my, ****** ".

Ale OK, pánovi z totáčfóra išlo hlavne o to - uraziť. Všimli sme si - účel to splnilo. Môže byť spokojný. A ak by chcel reagovať, pokojne môže tu. Nemusí ponížene prosiť admina na totáčfóre... 😀 IH
Napísať odpoveď